ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Афродизіаки та любовні зілля

Афродизіаки та любовні зілля

     Усім нам відоме слово «любов» має латинське коріння і походить від дієслова «lubere», що можна перекласти як «приносити задоволення». Це слово, яке ми так часто вживаємо в житті, всього декількома звуками передає те незабутнє відчуття, від якого людина відчуває себе одержимим та зачарованим.
   
   Завдяки любові людиною як би опановують таємничі сили, які вона не в змозі тримати під контролем. Мабуть, у світі немає жодної людини, кому не було б знайоме це почуття. Любов володіє неймовірною міццю - через неї починалися кровопролитні війни, великі світу цього здійснювали необдумані вчинки і не буде перебільшенням, якщо сказати, що багато разів сила любові змінювала хід історії. Будь-яка людина незалежно від віку, готова піти на все, лише б випробувати це почуття.
  
   Любовні зілля У всі часи люди особливо цінували всі засоби, які були здатні розпалити або не дати згаснути цьому воістину чарівному почуттю. Все, починаючи від королів та імператорів і закінчуючи бідними селянами ставилися вкрай серйозно до любовних зіль. Незважаючи на те, що кілька століть тому людей, підозрюваних в магії і чаклунстві, кидали в тюрми і навіть страчували, любовні зілля, порошки та інші засоби, здатні пробудити любовний потяг, користувалися величезною популярністю.
  
   Знахарі, чаклуни і навіть звичайні середньовічні лікарі в пошуках нових засобів для лікування від поширених хвороб час від часу знаходили незвичні властивості рослин, які були здатні пробудити чарівні сили любові. Процес приготування любовних зіль, які повинні були привернути цікавить людини, нагадували алхімію. Люди, які зверталися до чаклунів і знахарів за чарівним засобом беззастережно вірили в те, що зробити дієве любовне зілля може здатний лише той чоловік, який глибоко проник в таємниці природи.
  
   Знахарі підбирали найбільш підходящий час для збору інгредієнтів любовного зілля, а також за допомогою астрології знаходили самий відповідний період для його виготовлення. У небагатьох книгах, що дійшли до нашого часу, можна знайти наступні вказівки:
  
 
"П'ятниця, день присвячений Венері, є найкращим часом для виготовлення любовного зілля. Потрібно щоб в цей день Місяць був в знаках Тельця або Скорпіона, особливо в їх першому і останньому декадах, а також у десятому будинку Місяця, розташованому в 25 ° знаку Раку і 8 ° Лева".
  
   У чаклунів кращим часом для виробництва любовних зіль вважалося час з'єднання Венери і Меркурія, яке відбувається раз на рік.

Афродизіаки

   В якості інгредієнтів для любовних зіль знахарі використовували відомі всім рослини, більшість з яких зараз вважаються лікарськими. Деякі з них люди використовують постійно, не підозрюючи про те, що правильно приготовлені, вони стають афродизіаками - речовинами, що посилюють сексуальний потяг і привабливість.
  
   Афродизіаки, що отримали свою назву на честь давньогрецької богині кохання Афродіти, - це речовини тваринного і рослинного походження, що стимулюють сексуальний потяг. Так греки, наприклад, перед ніччю любові вживали оливки і розпарений ячмінь. Поєднання цих продуктів робило чоловіків невичерпними в любовних іграх.
 
   У культурі кожного народу можна знайти описи чарівних засобів, які робили чоловіків воістину невтомними. Так, індійський трактат Кама-Сутра радить чоловікам блюдо з рису, горобиних яєць, тушкованого лука і меду. Китайці споконвіку знали про чарівні властивості кореня жень-шеня, японці використовували м'ясо мідій, а єгиптяни - звичайний часник. На жаль, в природі не існує речовини, що могло б зі стовідсотковою гарантією розпалити полум'я любові і пристрасті. Але щоб отримати результат, іноді достатньо лише багатої уяви.

Найпоширеніші афродизіаки

   Авокадо - не так давно з'явився на наших прилавках овоч, багатий білками і вітаміном А вважався найкращим афродизіаком серед племен американських індіанців. Чоловіки обов'язково вживали його плоди перед ніччю любові.
  
  Звичайний банан також є афродизіаком. Високий вміст калію в його м'якоті здатний викликати сексуальне збудження.
  
  Кориця використовувалася в багатьох культурах для виготовлення збудливих масел. Так на сході вона вважалася їжею богів, а сучасна медицина використовує її як тонізуючий засіб.
  
  Кофеїн
, який міститься в натуральній (розчинна не підійде) каві, надає збудливий ефект. Прекрасним афродизіаком, який збудить бажання в обох партнерів стане кава з корицею.
  
  Селера
вважалася символом чоловічої сили в стародавній Греції і Римі. Клавдій Гален, римський лікар початку нашої ери в своєму трактаті писав наступне: «Якби жінка знала, що селера робить з чоловіком, вона дійшла б до Риму, щоб відшукати цю рослину».
 
   Тонізуючі властивості гвоздики як афродизіака вихваляли лікарі епохи Відродження: «Якщо молоко пити з великою кількістю гвоздики, це зміцнить чоловічу силу і поліпшить подружнє життя з жінкою».

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz