ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Про нас

       "Спогади"... - це солодке слово... Саме вони наповнюють наше життя сенсом, допомагають знов пережити незабутню мить. Саме вони подовжують відчуття свята. Фото і відеозйомка, як ніщо інше, дозволяють зберегти найяскравіші події у Вашому житті.

       Наразі серед великої кількості «умільців» з камерами надзвичайно важко знайти справжніх професіоналів фото-, відеозйомки, здатних упоратися із завданням будь-якої складності. Професійні фото та відеозапис - це наше кредо. Наші фахівці виконають фото-, відеозйомку навіть у найскладніших умовах на найвищому рівні. Будь-які події життя людини, особисті свята і офіційні заходи – все це, до найдрібнішої деталі, зафіксують «на плівку» професіонали з нашої команди. Професійне фото та відео – для тих, хто цінує якість!

     Наші працівники – це молода, креативна команда, що пропонує стильну, професійну фото-, відеозйомку в Ужгороді, Закарпатській області, інших містах України і за кордоном. У наші послуги входять: фото-, відеозйомка подій будь-якого рівня, свят, корпоративів і клубних заходів. Подальший студійний монтаж і оформлення DVD / Blu-Ray дисків, художня обробка фотографій, створення дійсно гарних весільних відео кліпів.

    Наш колектив співпрацює з багатьма організаторами урочистостей, і за бажанням Ви можете зв'язатися з ними через нас, а ми, у свою чергу, допоможемо Вам вибрати професійного та запального тамаду, відповідно специфіці Вашого свята.
 
    Пам'ятайте, що фото та відео - це одні з найголовніших спогадів, що залишаться у Вас на згадку про самий ЩАСЛИВИЙ день Вашого життя!

    Можливісь відезйомки у фотматі Full-HD та багатокамерної відеозйомки!

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz