ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Чарівна квітка щастя

Чарівна квітка щастя

   Що таке казка? Це не тільки цікава і захоплююча історія, яку придумали письменник чи народ. Казка - це джерело мудрості.

   Ви ніколи не замислювалися про те, чому казки називають чарівними? Так, саме з тієї причини, що вони дійсно вчать чарівним прийомам, які можуть допомогти людині обійти проблему, вирішити життєву задачку і навіть розпланувати своє майбутнє з подальшим «хеппі ендом». А чому не безпосередньо дано поради? - Запитаєте ви. Та тому що Всесвіт дарує знання шукаючим і бажаючим, з душею дитини і посмішкою ангела, незважаючи на вік, соціальний статус і місце проживання. Саме багаті духовністю особистості можуть в красивій історії побачити уроки Мудрого Казкаря.

   З цією метою я уважно прочитала багатьом відому з дитинства казку «Цветик-семицветик» письменника Валентина Катаєва про дівчинку Женю, яка за своєї ж дурості «проґавила» бублика для мами, і тоді, невідомо звідки, взялася старенька, яка подарувала їй квітку, схожу на ромашку, але з сімома пелюстками різного кольору, з дивною назвою «Цветик-семицветик». Подарунок був не простим, за словами бабусі, він міг виконати будь-яке бажання дівчинки. Досить було вимовити кілька слів і відірвати пелюсток. Не буду вдаватися в саму історію казки, але от в принцип квітки бажання можна взяти для себе за основу.

   Я подумала, чому б собі не подарувати подібну чарівну квітку, яка стане чинною завдяки Всесвіту, моїм мріям і вірі в чарівництво. І я склала покрокову інструкцію. Бажано, нижче перелічені дії, зробити в дні молодого місяця.

1. Беремо ручку, аркуш паперу і, добре подумавши, складаємо список-чернетку із семи своїх бажань. Дуже уважно проаналізуйте кожне своє бажання, згадайте головну героїню казки Женю, яка, піддавшись своїм емоціям, бажала все, що приносило їй тільки проблеми і нещастя. Краще не повторювати її помилок. Визначте найцінніші бажання, обов'язково вкажіть час виконання і конкретно опишіть, без «води» (може бути, якби ...). Можна всі бажання приурочити до однієї тематики, а можна торкнутися різних напрямків життя - любові, здоров'я, багатства, кар'єри, знань, удачі, сім'ї, дітей і т.д.

2. Закрийте очі і уявіть кожне бажання в своєму кольорі. Я, наприклад, бачила свою мрію - «подорож удвох в країну романтики і любові Венецію на річницю весілля» в рожевому кольорі, а отримання прибутку (вказала точну суму) від задуманого - в зеленому (колір доларів). Так, я кожне бажання позначила необхідним кольором.

3. Тепер приступаємо до рукоділля і робимо свою квітку бажань. Кожен може застосувати для цього всю свою творчу фантазію. Особисто я взяла звичайний альбомний аркуш, детально намалювала пелюстки такого розміру, щоб можна було вмістити опис мого бажання. Потім за допомогою фломастерів із блискітками прикрасила кожну пелюстку в потрібний колір, а червоним маркером написала слова бажань. У центр квітки наклеїла свою фотографію, але можна і просто написати «Я-й ім'я». Адже всі бажання мої - а я господиня своєї мрії! Після того, як все готово, поєднала всі пелюстки з серединкою нитками.

4. Чарівна квітка вже є, залишається придумати магічне заклинання. А можна взяти складні слова з казки, нагадаю:

Лети, лети пелюстка,
Через захід на схід,
Через північ, через південь,
Повертайся, зробивши коло!
Лише торкнешся ти землі,
Бути, по-моєму, вели!
Вели, щоб (і тут вимовляється бажання).
(Лети, лети лепесток,
Чрез запад на восток,
Через север, через юг,
Возвращайся, сделав круг!
Лишь коснешься ты земли,
Быть, по-моему, вели!
Вели, чтобы…).

   Коли будете відривати пелюстка бажання, обов'язково закрийте очі, уявіть те, про що мрієте, і з вірою скажіть слова. Пелюстка бажано спалити, тим самим символізуючи виконання бажання, і подякувати Всесвіту. Коли бажання виповниться, сміливо відривайте наступний.

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz