ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Ворожіння на чаю

Ворожіння на чаю

   Візьміть просту чашку. Налийте туди трохи заварки, так, щоб вона тільки прикривала дно. Лівою рукою покрутіть чашку за годинниковою стрілкою три рази. Поверніть її так, щоб ручка дивилася на вас. Загляньте всередину. Малюнки, утворені чаїнками, і будуть результатами ворожіння. Почніть трактування, візуально розділивши дно навпіл - найближча до вас частина відноситься до вашого життя, далека частина - до життя знайомих людей. Малюнки близько стінок позначають швидкі події, чаїнки на дні - віддалене у часі майбутнє.

   Подивіться уважно на фігури, утворені заваркою. Пляшка віщує погіршення здоров'я і хвороба, гори - перешкоди на шляху до досягнення цілей, дерево - швидке одужання і виконання задуманого, ключ - щастя, прекрасний стан організму, любов і гроші. Пряма дорога з двома траншеями - близькі зміни в особистому житті, звивиста дорога - труднощі. Якщо стежка різко повертається, значить і зміни будуть несподіваними і великими.

   Велике скупчення чаїнок в центрі чашки на дні застерігають: міняйте своє ставлення до роботи і життя, інакше вас чекають великі неприємності. Якщо побачите літак, скоро зробите довгу подорож.

   Хрест і труна віщують хвороби і смерть, неприємності і перешкоди, недругів і зраду.


   Кільце або коло означають швидкий шлюб або зустріч з новою людиною, але якщо кола буде два, чекайте розчарувань.

   Зруйнований будинок означає надії, яким не судилося збутися.

   Побачите сходи - незабаром підвищать на посаді, але якщо поряд опиниться малюнок м'яча, вас чекають швидкі підйоми і падіння, як в особистому житті, так і в кар'єрі.


   Сердечко значить несподівану любов, але якщо воно розташоване на дні чашки, в майбутньому у близької людини заболить серце.

   Побачите стрілу - чекайте поганих новин, але якщо вона прямує від вас, ви самі принесете неприємні звістки рідним і знайомим.

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz