ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Чи вірити у ворожіння

Чи вірити у ворожіння

   Чи варто вірити ворожінням? За допомогою гадання Ви можете дізнатися свою долю або ... збагатити нечесну ворожку.

  Традиція пророкувань долі існує багато століть. І весь цей час ведуться суперечки: треба гадати чи ні, вірити чи не варто, чи дійсно, ворожачи на картах, розплавленому воску або кавовій гущі, можна передбачити майбутнє? Скептики презирливо знизують плечима, а їх опоненти люто доводять - ворожіння має право на життя. Хто ж з них правий? Давайте разом спробуємо розібратися в цьому питанні.

  Що таке ворожіння? Це певні методики прочитання людської долі. Розповідаючи по Вашому минулому і сьогоденні, ворожка переслідує єдину мету - завоювати Вашу довіру. Адже важко не повірити людині,яка так точно і чітко розповідає про події Вашого життя, коли Вона говорить про майбутнє. Ви думаєте: «Побачила ж вона, що у мене була нещасна любов, серйозні проблеми зі здоров'ям, сварка з близькою подругою. Значить, і про те, що буде, правду скаже ». А тепер задумайтеся - хто з дівчат не опинявся в ситуаціях, описаних вище? Тим більше що за нещасну любов зійде і сусід по шкільній парті, не піднісши портфель у другому класі, сварки між подругами взагалі відбуваються регулярно, а важкою хворобою в чиєму то розумінні може виявитися невдало видалений зуб.

  Будь-яка ворожка - перш за все, хороший психолог. Дана їй ця здатність від народження або вона з'явилася в результаті вивчення різних психологічних методик - не має значення. Важливо те, що професійна провісниця долі по Вашій мові, жестах, міміці, навіть по тому, як Ви заходите у двері або сидите на стільці, може досить чітко визначити душевний стан і, спираючись на отриману інформацію, вибудувати бесіду.

  Давно помічено, що частіше хочуть дізнатися свою долю люди, що знаходяться під гнітом неприємностей і проблем. Мотивація в цьому випадку проста і зрозуміла: нехай сьогодні все погано і сумно, але так хочеться почути, що незабаром все зміниться в кращу сторону! І коли Ви приходите до гарної ворожки в подібному настрої, вона обов'язково пообіцяє райдужне майбутнє. Якщо Ви повірите, розправите плечі і з новими силами станете чекати свого щастя, яке просто трохи заблукало десь зовсім близько - значить, ворожіння принесло вам користь. Але якщо людині, що знаходиться в глибокій депресії, передбачити неприємності - результат непередбачуваний. Але ж є і такі ворожки. Так що до подібних процедур ставтеся з великою обережністю і здоровою часткою скептицизму.

  У кількох словах варто зупинитися і на таких видах ворожіння, як традиційні народні, якими люблять розважати себе по святах молоді дівчата і хлопці. Практично в кожному селі існують свої оригінальні способи передбачення майбутнього. Просто пам'ятайте, що народні ворожіння - частина національного фольклору, тому сприймайте їх як веселий жарт.

  Вірити ворожінням чи ні - вирішувати тільки Вам. Тут немає і не може бути єдиної думки або універсальної поради. Однак не забувайте: що б Ви не почули від провісників, яке майбутнє Вам би не напророкували - Ви і тільки Ви завжди залишаєтеся господарем своєї долі і свого майбутнього.

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz