ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Астрологічне керівництво починаючому зятю

Астрологічне керівництво починаючому зятю

   Якщо ваша теща Овен, вам не варто турбуватися, що вона буде втручатися у ваше особисте життя. Свою дочку вона вважає дорослою і самостійною людиною, яка має право приймати рішення сама, навіть якщо виходить заміж за такого дурня, як ви. Але активність такої тещі може дратувати. Якщо ви живете окремо, то як мінімум раз на два-три дні вона буде з'являтися у вашій квартирі. Саме вона буде ініціатором перебудов і перепланувань вашого житла практично кожен рік. Вона запальна, але швидко відходить. Себе і свою дочку в образу не дасть. Щоб використовувати її кипучу енергію «в мирних цілях», радимо придбати земельну ділянку. А якщо ви людина заможна, ще краще, подаруйте їй автомобіль.

   Теща, народжена під знаком Тельця, також постарається якомога менше втручатися у ваше сімейне життя. Її поява на горизонті складає в середньому 1-2 рази на місяць. Вона більше воліє щоб ви самі ходили до неї в гості. В її особі початківці молодята можуть знайти надійного спонсора. Але якщо чоловік з часом не покаже, що здатний гідно забезпечити сім'ю, її фінансова підтримка буде стосуватися виключно власної дочки, а до зятя вона стане ставитися з добре прихованим презирством. Зятя-роботягу така теща поважатиме, навіть якщо їй особисто ніякої вигоди не перепаде.

   З тещами-Близнюками зазвичай не буває особливих турбот. З ними легко знайти спільну мову, якщо постійно підтримувати розмову. Але спільне життя з часом починає сильно діяти на нерви. Її постійна балаканина дратує. Зберігати секрети вона не вміє і незабаром про все, що діється в вашій родині дізнаються не тільки близькі родичі, але і сусіди, і навіть незнайомі люди в черзі продовольчого магазину. Вираз «тещин язик», це саме про неї. Тому рекомендується роздільне проживання. Але навіть у цьому випадку вона часто і в самий невідповідний час буде забігати до вас «на хвилиночку». Таким тещам найкраще доручати прогулянки, заняття та ігри з онуками.

   Теща-Рак зазвичай дуже тиха і завжди готова виразити до своєї дочки співчуття. У спілкуванні з нею слід бути особливо обережним, так як вона неймовірно образлива. Теща-Рак здатна оточити вашу сім'ю турботою, але при цьому потай може вважати, що все тримається на її шиї, а їй самій приділяють мало поваги, як охоронниці традицій роду. Якщо вона проживає окремо від вас, то візитами без приводу турбувати вас не стане. Зате вона свято дотримує всі сімейні свята. Дуже образиться, якщо ви забудете привітати її з днем ​​народження. Онуки люблять таку бабусю, а вона в свою чергу балує їх смачними домашніми пирогами.

   Тим, у кого теща Левиця, можна позаздрити. Вона хоч і горда, тим не менше, при відповідній увазі та повазі до її персони може стати для вас справжнім другом. Левиця благородна, не буде плести внутрішньосімейних інтриг, а її зовнішнім виглядом може пишатися будь-який зять, так як доглядає вона за собою чудово. Люди, не знайомі з вашою родиною, можуть навіть прийняти її за вашу дружину. У деяких випадках, особливо якщо різниця у віці незначна, такі тещі заграють зі своїми зятями. У разі повного розриву відносин така теща поведеться хоча і зарозуміло, але, тим не менш, благородно. Вона прямо скаже своїй дочці, що ви їй не пара, але прийняття рішення залишить за нею. При цьому не буде мучити вас і паплюжити в очах оточуючих.

   Теща-Діва може являти собою класичний типаж тещі з анекдотів. Вона безмірно критична, схильна повчати і читати моралі, чіпляється до будь-якої дрібниці, в усьому бачить недоліки і бурчить, даючи зрозуміти, що ви неправильно ведете господарство, а ось вона взірець для наслідування. Треба віддати їй належне, у тому щоб приготувати, випрати або прибрати вона сама досконалість, і вона ніколи не впустить випадку це продемонструвати, щоб зайвий раз показати, як вам до неї далеко. Досягти її рівня вам навряд чи вдасться. На її власним думку, вона не любить «виносити сміття з хати», але тим не менш, перемиває вам кістки зі всіма своїми подружками. Вона цікава і суне свій ніс куди не слід, хоча ніколи за собою цього не визнає і прагне, щоб усі її дії виглядали пристойно. Дуже часто такі тещі сприяють розпаду шлюбу. Наполегливо рекомендується роздільне проживання. Для того щоб скоротити її візити у ваш будинок рекомендується, наприклад, розвести тарганів чи залишати на самому видному місці брудні шкарпетки. Хоча це і загрожує ускладненнями зовсім іншого роду.

   Для тещі, народженої під знаком Терези головне зберегти з усіма членами родини теплі і доброзичливі відносини. Тому вони органічно вписуються в розпорядок вашого сімейного життя і спільне проживання з ними зазвичай не напружує. Але може статися і так, що будучи зовсім непрактичною людиною, така теща повністю повисне на шиї зятя, при цьому абсолютно не заперечуючи проти його претензій на посаду глави сім'ї. Навіть якщо ваш шлюб не вдався і ви повністю розсварилися зі своєю дружиною, з тещею-Терезами зазвичай залишаються дружні відносини.

   Дуже складний характер у тещі-Скорпіона. Це або вороги, або союзники, третього не дано. Така теща з першого погляду оцінить наскільки ви підходите її доньці, і якщо ви її чимось не влаштуєте, вона постарається вижити вас. Почуття і бажання вашої дружини при цьому можуть зовсім не братися до уваги. Радимо уникати сварок з тещами-Скорпіонами, так як здобути перемогу у вічній війні з ними ви навряд чи зумієте. Якщо ж ваші відносини розвиваються нормально, то докладайте всіх зусиль для їх підтримки. Помилки з вашого боку такими тещами не прощаються.

   Досить непогано можна ужитися з тещею-Стрільцем. Головне вислуховувати її міркування на всілякі теми. Ця теща не буде особливо цікавитися подробицями вашого сімейного життя, не стане читати нотації, але буде вимагати до себе поваги. При бажанні її легко можна позбутися на деякий час, відправивши її в турпоїздку або в санаторій. Від таких заходів теща-Стрілець не в силах відмовитися.

   Абсолютно незрозуміло як ставиться до вас теща-Козеріг. Вона може приховувати свої почуття під непроникною маскою на обличчі. Така собі «людина у футлярі». Зазвичай тещі-Козероги самі прагнуть жити окремо, швидко залишають молодят, до себе не кличуть і до них також не ходять, замикаються у своєму світі і навіть про допомогу не попросять, якщо раптом будуть в ній потребувати. Добрі чи негативні почуття ви до неї живите, або повна байдужість, таке враження, що їм це глибоко байдуже. Може навіть виникнути враження, що у вас зовсім немає тещі.

   Вельми оригінальна теща-Водолій. Вона примудряється залишатися сучасною, морально зятя не пригнічує, але жити з нею неспокійно. Рятує лише те, що вона вічно десь пропадає і сама знаходить собі заняття. Швидше за все, вона перемкне свою увагу на ваших дітях - її онуків, і особливо вона буде піклуватися про їх освіту. Однак конфліктувати з такою тещею не варто. Вона хоча й демократична, тим не менше її поведінка вельми непередбачувана.

   Теща-Риби дуже часто приносить себе в жертву своїм дітям (до зятя може ставитися як до рідного сина), прагне виділити їм окреме житло (навіть на шкоду власним житловим умовам) і всіляко полегшити їм побут (хоча сама абсолютно непрактична), мирить подружжя, якщо вони раптом посварилися і сама схильна прощати нанесені їй образи. Не обтяжує частими візитами, але дуже радіє коли приходять до неї. Мріє про онуків і може звалити на себе всі тяготи по їх вихованню.

   Звичайно ж наведені астрологічні рекомендації не претендують на повноту викладу, але навіть використовуючи їх і знаючи Зодіакальний знак своєї тещі, ви, можливо, зумієте краще розібратися в характері цієї непростої жінки.

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz