ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Ритуали залучення любові

Ритуали залучення любові

   Любов - одна з головних загадок світобудови. Пояснити, що це за почуття, не можуть ні світила науки, ні психологи. Багато хто з нас шукають її безуспішно: попадаються не ті партнери, стосунки не складаються. Як же залучити любов у життя, знайти свого єдиного чоловіка і вийти заміж?

Обпечене серце

   Для того щоб залучити любов, спочатку потрібно позбутися від тягаря старих відносин, почуттів і емоцій, мислення пробачити колишніх коханих, відпустити образи і розчарування. Після цього виріжте з червоного паперу серце, запаліть свічку і злегка доторкніться до нього полум'ям. Обпечене серце покладіть в конверт, запечатайте воском і покладіть в затишне місце на 27 днів. Після закінчення цього терміну у вашому житті з'явиться нова любов або ж повернеться колишній партнер.

   Розвинути почуття впевненості в тому, що ви на порозі великої любові, допоможуть парні предмети - туфлі, каструля з кришкою, блюдце і чашка. Один предмет призначте «жінкою», а інший «чоловіком», візьміть червону стрічку, прив'яжіть один до іншого, поставте нарізно і кожен день протягом тижня злегка посувайте один до одного. Коли чашка і блюдце з'єднаються, залиште їх в такому положенні на тиждень.

   Відмінно притягують любов і інші символи єднання чоловічої і жіночої енергії. Наприклад, ставте в домі статуетки пари - лебедів, голубів, качок, рибок. Це, до речі, підтверджує і китайське вчення фен-шуй. Дуже хорошим способом залучення любові вважаються фотографії закоханих людей, вставлені в червону рамку.

   Не зайве згадати словосполучення "кохання-зітхання" і кожен день натщесерце випивати склянку морквяного соку з вершками. Цей ритуал не тільки заряджає любовної енергією, але робить жінку більш стрункою і красивою, що теж допомагає в пошуку другої половини.

   Міркуючи про те, якого чоловіка бажаєте зустріти, усамітнившись, розкажіть свої бажання в тиші ввечері самому Всесвіту. Його безмежність і щедрість безмежна, і Всесвіту нічого не вартує подарувати вам ніжного партнера.

   Якщо ви хочете вийти заміж, нехай заміжня подруга подарує вам чашку - так вам передасться енергія шлюбу. Потім купіть обручку. Вдень зберігайте її біля ліжка, поклавши в чашку, а на ніч надягайте на безіменний палець, як справжню обручку. Засинаючи, постарайтеся уявляти себе заміжньою. Протягом 18 місяців обов'язково надійде пропозиція.

Камені, які приваблюють почуття

   Коштовним каменям з незапам'ятних часів приписувалася здатність залучати любов. Так, стародавні єгиптяни вважали символами любові бірюзу, смарагд і гірський кришталь, а римляни - алмази і сапфіри.


Алмаз - камінь, що приносить взаємну любов молодим невинним дівчатам. У випадку, якщо людина вже побувала у невдалому шлюбі, він безсилий.

Бірюза - камінь незрадної любові. Він підходить і для закоханих, і для тих, хто шукає свою половинку. Але виріб з бірюзою не можна носити злісним людям-камінь в цьому випадку приносить нещастя.


Гірський кришталь є символом безхмарної взаємної любові. Він забезпечує вдалі взаємини з партнером на багато років.

Смарагд володіє грандіозною силою і готує молоду людину до вдалого шлюбу з коханою. У випадку, якщо це людина недобра, він втратить силу.

Сапфір збуджує таку відповідь пристрасть, про яку можна лише мріяти. Однак якщо ним володіє нечесна людина, камінь змусить його закохуватися в кого попало.

Символи кохання

   Потужний засіб для залучення любові - картина, на якій зображені півонії. Якщо ви самотні або не заміжні, повісьте її біля входу в спальню. Залучити любов допомагають також кристали, розміщені в південно-західній частині спальні. Але перед цим їх слід протягом 7 днів потримати в солоній воді. В цілому, способів залучення любові досить багато, і для цього служать часом зовсім несподівані речі. Наприклад, звичайні рукавички. Адже в старовину бажаючий одружуватися чоловік просив руки жінки, а всі дами тоді носили рукавички. У підсумку вони стали символом любові. Тому і в наші дні персони, що носять рукавички, мають набагато більше шансів зустріти коханого.

   Притягують любов і мережива. Це відбувається тому, що раніше до жінки, яка вронила мереживну хустку, відразу підходив чоловік і піднімав її. Так нерідко зав'язувалися відносини. Виходить, залучити любов може будь-який предмет, магічно пов'язаний з цим почуттям. Для цього потрібно просто щиро вірити в чарівну дію таких речей.

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz