ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Вінець безшлюбності

Вінець безшлюбності

   Напевне, ви не раз зустрічали в своєму житті жінок, яким постійно не щастить у коханні. Люди,які займаються магією або езотерикою найчастіше дають таким нещасним однозначний діагноз - вінець безшлюбності. У цій статті ми спробуємо розібратися, що ж таке вінець безшлюбності, чи можна від нього позбутися і як налагодити своє особисте життя.

   Таке поняття як вінець безшлюбності дісталося нам у спадок з глибокої давнини. Адже ще сотні років тому було відмічено, що існують сім'ї в яких з покоління в покоління передається нещаслива жіноча доля. Схожі, майже містичні збіги обставин не дозволяють жінкам, на чий рід накладено вінець безшлюбності, влаштувати свою сім'ю. А якщо навіть трапляється, що дівчина виходить заміж, то її шлюб виявляється недовгим і нещасливим. Звичайно, раніше вважалося що вінець безшлюбності - це порча, накладена на рід злою людиною.

   Але, як показує практика, далеко не завжди в жіночих нещастях винні злі чаклунки, чорна магія і чийсь недобрий погляд. У багатьох випадках причина самотності криється в самих нещасних жінках. Адже, погодьтеся, набагато легше звинуватити в своїх невдачах якісь містичні сили, ніж визнати свої помилки і прорахунки. І, звичайно, завжди хочеться вірити в чудо - що відвідавши екстрасенса, знахаря або білу чаклунку всі проблеми вирішаться самі собою.

   Психологи і психотерапевти запевняють, що вінець безшлюбності - це такий стан, коли жінка замкнута в собі, вона не випромінює позитивної енергії, а отже, її не помічають оточуючі люди, в тому числі і чоловіки. Такі жінки постійно знаходяться як би в стані дрімоти. Вона не знаходить ніяких радощів в житті, все навколо їй здається сірим і буденним. А адже стан закоханості починається саме на рівні внутрішньої енергетики. І якщо жінка не випромінює своєрідного внутрішнього світла, то і знайти свою половинку їй не представляється можливим.

   І абсолютно не грає ролі, що стало причиною такого стану речей - чорна магія, прокляття або просто неправильне виховання. Головне завдання для жінки, яка вважає, що на неї накладено вінець безшлюбності, це усвідомити проблему і постаратися всіма силами її вирішити. Для початку проведіть внутрішній психоаналіз - розберіться, що вас не влаштовує в житті, що вам приносить радість, що змушує запалюватися вогник у вашій душі. Після цього усуньте всі негативні фактори з життя. Якщо вас гнітить робота, змініть її. Якщо на вас тисне хтось з родичів, зніміть квартиру і почніть жити окремо. Повірте, нічого страшного в різких життєвих змінах немає. Головне це усвідомити свій "діагноз" і почати негайне лікування.

   Якщо ви відчуваєте, що не можете справитися з проблемами поодинці, шукайте допомоги у того, кому ви вірите. Ідіть в церкву, якщо ви вірите в бога; йдіть до знахарки, якщо вважаєте що вона вам допоможе; йдіть до психоаналітика, якщо ви прихильник наукових методів вирішення проблем. Головне, людина, до якої ви звернетеся, повинен допомогти вам розкритися, допомогти зазирнути всередину себе. А подальша ваша доля буде залежати тільки від вас. Можна сподіватися на чаклунів, екстрасенсів і лікарів. Але поки ви самі не приступите до рішучих дій, то абсолютно точно нічого не зміниться.


   Погляньте на себе з боку, який бік би вам сподобався самій собі? Невже саме такий - сіра, нудна і невпевнена? Напевно ж ні. Змінюйте себе, прагніть до того образу, в якому ви подумки відчуваєте себе королевою. Знайдіть в собі таланти, родзинки, і підкресліть їх. Створіть собі життєвий простір, в якому ви будете почувати себе комфортно. Зведіть до мінімуму стресові ситуації. Адже саме негатив у житті і створює ті проломи в біополі, які знахарі називають порчею та зуроченням.

   Так, природно, хороший екстрасенс чи знахар може зняти з вас вінець безшлюбності. Завдяки своєму сильному болю він на деякий час залатає дірки у вашому. Можливо, ви навіть встигнете за цей час вийти заміж. Але якщо ви не усвідомлюєте, що причина проблем лежить саме всередині вас, то, швидше за все, такий шлюб буде недовгим.


   Запорукою щасливої жіночої долі завжди була і буде віра. Віра в те, що все буде добре. Адже оптимізм і гарний настрій є кращим засобом від вінця безшлюбності і взагалі від усього поганого, що є в нашому житті.

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz