ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Де знаходиться душа людини?

Де знаходиться душа людини?

   Багато вчених до сих пір мучаться у здогадах де знаходитися душа людини?
  
   Вперше згадка про душу людини зустрілася у тибетській «Книзі мертвих». У ній були описані перші спроби відповісти на хвилюючі питання про душу людини.

  
   Вчені провели масу дослідів і спостережень. Результати були вражаючі. Практично усі отримані дані збігалися з описами у «Книзі мертвих». Не зрозуміло тільки звідки автори цієї книги черпали інформацію.

  
   Вчені вважають, що таку інформацію неможливо ніде отримати, окрім як з власної голови. У кожної людини, десь у підкірці зберігається пам'ять століть. Щоб витягувати цю інформацію, необхідний гіпноз і психоаналіз. За допомогою гіпнозу можна дізнатися де душа була раніше. Це одне з припущень вчених.

 
    З давніх часів люди шукають те, що сприяє життю людини. У живої людини присутній подих, у мертвої - його немає. Спираючись на цю думку, були зроблені висновки, що душа знаходиться в області органів дихання.

  
   Життя неможливе без крові. Значить кров є носієм душі. Так вважають багато. Ескімоси поміщають душу в шийні хребці, тому без них тіло не здатне жити. Жителі Вавилона вважали неможливим життя людини без вух. На жаль, у сучасних людей і зараз немає конкретної думки.

  
   За результатами опитувань було визначено, що більша частина населення вважає, що душа знаходитися в серці або в районі нього. Можливо це саме так. Адже недарма душевну людину називають ще серцевою. Сенс цих слів однаковий.

 
   Останнім часом наука все більше стала схилятися до «серцевої» гіпотези. Медики вважають, що душа знаходитися не в мозку, а в серці. Саме у серці запрограмована особистість. Саме серце здатне контролювати діяльність мозку, а не навпаки.


Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz