ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Конфліктний гороскоп

Конфліктний гороскоп

ОВЕН (21.03. - 20.04.) - У складних ситуаціях Овен завжди жадає негайних пояснень. Треба піти йому на зустріч і дати можливість висловитися. Його натиск і агресивність у момент стресу - це скоріш спосіб "випустити пару" і швидко залагодити проблему, а зовсім не свідчення його поганого відношення або сильної образи.

ТЕЛЕЦЬ (21.04. - 21.05.) - Тельці завжди сподіваються, що все залагодиться без обговорень. Якщо ж Тілець почав говорити про свою незадоволеність - значить, його терпіння закінчується. Невелику образу можна загладити турботою і ласкою. Більш серйозні проблеми потрібно обговорити, але дуже м'яко й делікатно.

БЛИЗНЮКИ (22.05. - 21.06.) - При найменших неприємностях, в тому числі і сімейних, Близнюк прагне поїхати, втекти або зайнятися чим-небудь стороннім: йому потрібно терміново переключитися. Після повернення він може і не пам'ятати про минулі розбіжності. Якщо ж цього не трапилося, з'ясовувати відносини з Близнюком потрібно спокійно, логічно і аргументовано.

РАК (22.06. - 22.07.) - Рак дуже чутливий і вразливий у сімейних справах. На його здоров'ї можуть відобразитися навіть думки і відчуття близьких йому людей. Тому з Раком потрібно поводитися дуже дбайливо, як з дитиною, і краще всього зрозуміти і вирішити проблему до того, як він сам зрозуміє, що, власне, відбувається. Словесно з'ясовувати відносини з Раком марно: вони набагато краще розуміють мову відчуттів і тіла, ніж строгу логіку розуму.

ЛЕВ (23.07. - 23.08.) - Ображений або скривджений, Лев гордо віддаляється або починає поводитися холодно і формально. При наявності розбіжностей розмовляти з ним потрібно дуже спокійно, не втрачаючи почуття власної гідності і уникаючи образ - інакше ви просто перестанете для нього існувати.

ДІВА (24.08. - 23.09.) - Діви страждають від заниженої самооцінки, тому навіть найпростіше зауваження можуть вважати принизливим. Якщо належить обговорювати з Дівою конфліктну ситуацію, доведеться дуже обережно добирати слова. У першій частині бесіди Діву потрібно переконати в своєму доброму до неї відношенні і лише потім дуже акуратно роз'яснити причину своєї тимчасової незадоволеності.

ТЕРЕЗИ (24.09. - 23.10.) - Якщо на Вас образилися Терези, солодощі і квіти - це гарний початок для примирення. Тепер вивезіть їх на костюмований бал, а на зворотному шляху - у Вашу завалену подарунками квартиру. Говоріть їм все найромантичніше, що тільки прийде Вам в голову. Терези розтануть, так що вам терміново знадобиться ганчірка, щоб витирати підлогу.

СКОРПІОН (24.10. - 22.11.) - Скорпіони можуть самі провокувати сімейні сварки, не завжди розуміючи, що роблять. Вони просто жадають конфліктної ситуації, в якій відчувають себе найбільш комфортно. Тому жити з ними нелегко, а з'ясовувати відносини - марно. Поліпшити атмосферу в сім'ї з Скорпіоном допоможе спільна енергійна діяльність - наприклад екстремальний спорт або активний секс.

СТРІЛЕЦЬ (23.11. - 21.12.) - Скривджений Стрілець може бути різким (навіть жорстоким), але це триває недовго. Краще не пригадувати йому образи: минуле для Стрільців - абстракція. Жити із Стрільцем в світі зовсім не важко. Достатньо цікавитися його справами і барвисто розказувати про свої.

КОЗЕРІГ (22.12 - 20.01.) - Козероги можуть довго переживати сімейні негаразди, перебираючи в голові можливі варіанти примирення. Виглядають вони при цьому цілком відсутніми і байдужими. Обговорювати сімейні проблеми з Козерогом потрібно з позиції спостерігача, а не учасника конфлікту, "розбір польотів" проводити спокійно і ласкаво.

ВОДОЛІЙ
(21.01. - 19.02.) - В конфліктній ситуації Водолії завжди непередбачувані: вони то замикаються в собі, то вимагають відвертої розмови, то легковажно іронізують з приводу справжніх трагедій. Краще почекати момент, коли Водолій не буде схильним до жартів і поговорити з ним про наболіле якомога більш розсудливо, по можливості не виявляти ніяких інших емоцій, окрім дружніх.

РИБИ (20.02. - 20.03.) - Хоча Риби загалом дуже чутливі і ранимі, але від побутових негараздів вони відмінно захищені своїм умінням тікати у внутрішній світ. Образити Рибу легко, але і налагодити відносини з нею - не складно. Як і Раки, Риби з готовністю відкликаються на ласкаві дотики і привітні погляди. Вони спокійні, коли спокійний і задоволений той, хто поряд.
Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz