ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Весільний гороскоп

Весільний гороскоп на 2012 рік.

        2012 рік дракона - відповідний рік для одруження пристрасних пар,  двох закоханих, які потребують бурхливих, вогняних відносин. Союз буде міцним для багатогранних молодят, в житті яких поєднуються дві досить суперечливі грані - неприборкана сексуальність і ніжна, трепетна романтичність. Зміцнити шлюб, укладений в 2012 році дракона, вам допоможуть милі дрібниці, якими багатий цукерково-букетний період всіх закоханих (не забуваючи про милі  сюрпризи і знаючи міру, ви зможете розтягнути його практично на все життя). Ще одна тонкість: намагайтеся наситити ваше життя яскравими подіями, не забуваючи і про час тільки для двох. Якщо ви не подбаєте про облаштування сімейного затишку з самого початку, то перебувати вдома вам буде нестерпно нудно.Весільний гороскоп на 2013 рік.

      Укладати шлюб в 2013 році китайці рекомендують найбільш прагматичним парам. І нехай оточуючі вважають, що вам не вистачає пристрасті, експресії або спонтанності, що такі характерні для молодят, змія (господиня року) знає, що до всього треба підходити ґрунтовно і з розумом, і шлюб - не виняток. Вас чекає спокійний союз з хорошою фінансовою базою, яка позбавить вас від хвилювань і турбот через різні побутові дрібниці.

Весільний гороскоп на 2014 рік.

        2014 року коня потрібно бути обережними, особливо якщо ви від природи імпульсивні. Шлюб обіцяє бути переповненим сварками і конфліктами, часто виникаючими практично на порожньому місці. Для збереження союзу вам потрібно навчитися втихомирювати свою запальність і уважно стежити за погодою в домі. Кінь обіцяє в гороскопі весілля 2014 року спалахи непокори і норовливості, які будуть чергуватися з тимчасовим душевним перемир'ям, наповненим особливою ніжністю. Сексуальна сторона вашого союзу буде дуже гармонійною, але в інших аспектах сімейного життя ви можете частенько опинятися так, як на вулкані.

Весільний гороскоп на 2015 рік.

       Вівці звикли задовольнятися малим і виявляти дивовижну життєву незворушність практично у всіх життєвих ситуаціях, чому будуть раді навчити і вас, якщо ви призначите весілля на 2015 рік. Ваше спільне життя буде протікати спокійно і розмірено, а обійми коханого чоловіка рік від року ставатимуть лише теплішими  і милішими для вас. Ось тільки в певній інфантильності затаїться і небезпека, загальні прояви пасивності і навіть ліні може дати вам досить скромну фінансову опору. Щастя буде хоч і безхмарним, але досить прозаїчним, з іншого боку, можливо, для задоволення в сімейному житті вам буде досить головного - вас двох.
Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz