ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Любовні талісмани

Любовні талісмани
   Розпалити вогонь пристрасті і зберегти прихильність на довгі роки - головні завдання талісманів любові. Особлива енергія цих магічних предметів, взаємодіючи з біополем людини, коригує життєві обставини, підсилює привабливість і захищає від злих чар. Любов живе там, де для неї є місце. Якщо ви мрієте зустріти свою половинку або поліпшити відносини з чоловіком, створіть простір для вашої любові. Звільніться від необґрунтованих претензій, невпевненості і сумнівів. Перестаньте звинувачувати себе і оточуючих в скоєних помилках. Приймайте будь-які обставини як безцінний дар, який дозволяє вчитися і вдосконалюватися. А головне - полюбите себе такою, яка ви є. І навколишній світ обов'язково відповість вам взаємністю. А щоб підсилити ефект, знайдіть свій талісман любові - символ, що відображає бажані відносини.


Східні амулети любові

   У Китаї кращим амулетом любові по фен-шуй вважаються парні символи. При цьому неважливо, що це буде. І пара подушок, і пара підсвічників діють однаково ефективно, якщо ви розташуєте їх у зоні любові в південно-західній частині будинку. Але краще всього для цього підійдуть статуетки пари птахів, наприклад качечок-мандаринок або журавлів, зроблених з кераміки або червоної яшми. Такий магічний символ буде запорукою довгого і щасливого шлюбу. Дуже ефективним талісманом може стати картина із зображенням щасливої пари. Поставте в зону любові фотографію, де ви щасливо посміхаєтеся в обіймах свого коханого чоловіка, і ви помітите, як ваші відносини з кожним днем будуть поліпшуватися.

   Фахівці з фен-шуй рекомендують прикрашати зону любові квітами - живими або картинами з їх зображенням. Особливо це відноситься до півонії. Вони уособлюють собою вишукану пристрасть, плотську любов, тому є самим сприятливим символом для молодих подружніх пар. А незаміжній дівчині зображення півоній в спальні або в секторі любові допоможе знайти судженого.


Європейські талісмани любові

   Найпопулярнішим талісманом любові у всіх народів Європи вважається зображення сердечка. Причому його ефективність багато в чому залежить від каменя, з якого він виготовлений. Так, серце з тигрового ока буде охороняти ваші стосунки від заздрісників, цікавих друзів і злобних пліток. Виріб з авантюрину допоможе краще зрозуміти партнера, знайти з ним спільну мову і гармонізувати ваш союз. Прикраса з чорного оніксу позбавить вас від самотності після невдалого роману.
  
  Дорогоцінні камені володіють дивовижною енергією. вони здатні посилювати або нейтралізувати риси характеру і емоційні характеристики людини. Впливають вони і на стосунки.

Турмалін - приносить успіх у коханні.
Малахіт
- збуджує сильний інтерес у осіб протилежної статі.
Рубін
- пробуджує пристрасть і сексуальність.
Халцедон
- зміцнює зв'язок між закоханими.
Топаз і гранат
- «відповідають» за вірність та відданість.
Лазурит
- забезпечує щасливий шлюб.
Місячний камінь і нефрит
- допомагають відновити відносини і повернути втрачені романтичні почуття в союз, де довгий час панують звичка і побут.

   Однак експерти запевняють, що найкращим «сердечним» талісманом є той, який зроблений своїми руками. Наприклад, з воску. Для цього:
- розітріть в ступці нарізані гілочки ялівцю, сухі пелюстки троянди і насіння кропу;
- покладіть шматочок червоного воску в столову ложку і потримайте її над вогнем;
- після того як віск розплавиться, додайте в нього три щіпки порошку з трав і пелюсток і вилийте віск на тарілку;
- коли віск трохи охолоне, зліпіть з нього невелике сердечко.
 

   Здійснюючи ці дії, уявляйте образ коханої людини. Покладіть сердечко в червоний мішечок і повісьте його в узголів'ї вашого ліжка.


Лялька-бажанка

   На Русі щастя в любові приносила лялька-бажанка, зроблена з гілочок вишні або берези. Господиня ляльки, загадуючи бажання, пришивала на політиці ляльки бусинку або прив'язувала стрічечку, підносила дзеркальце до її личка та примовляла: "Дивись, яка ти красуня. А за подаруночок моє бажання виконай". З часом, стаючи все наряднішою, магічна сила лялечки збільшувалася.

  Щоб виготовити бажанку, візьміть дві гілочки вишні. Складіть їх хрестом. З білого лляного або ситцевого мішечка, набитого ватою, спорудіть головку і зміцніть її на верхній частині вертикальної палички. Потім одягніть ляльку в червоний сарафан. Розмовляйте з нею, довіряйте  їй свої секрети і найпотаємніші бажання, щоб вона стала для вас кимось на кшталт нерозлучної подружки.

  Загадувати бажання краще на зростаючий місяць, і протягом місяця до наступного повного місяця вони зазвичай виконуються. Описуйте своє бажання як можна докладніше, уникаючи негативних частинок "не" - вони можуть перешкодити виконанню загаданого.


Обручки - символи любові і вірності

Обручки - символ шлюбу - є прекрасним амулетом любові для подружньої пари. При цьому, вибираючи кільце з жовтого золота, ви «заряджаєте» ваші стосунки на теплоту і розуміння. Срібні вироби обіцяють ніжність і відданість подружжя. А кільце з платини гарантує непорушність вашого союзу. Вибираючи обручку, покладіть її на праву руку, а лівою прикрийте. Якщо між долонями ви відчуєте тепло - це ваш варіант, а якщо холод і дискомфорт-відкладіть її подалі. Ніколи не купуйте обручки з рук. Тим самим ви символічно берете на себе «чужу долю». Навіть обручки, що дісталися у спадок від батьків, які прожили разом щасливе сімейне життя, - не найкращий вибір. Нехай ваша сім'я почне своє життя «з чистого аркуша».

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz