ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Гороскоп стихій

Гороскоп стихій

Вогонь (Овен, Лев, Стрілець)

   Гарячий, запальний характер, діяльний живий розум, кмітливість, здатність спалахувати, як лісова пожежа. Нетерплячість в дрібницях, несхильність до розлогих пояснень, уміння схоплювати головне швидко, поривчастість. Схильність до лідерства, упертість, спонтанність. Ви робите перш, ніж побачите (абсолютно необдумана дія). Відмовляєтеся каятися в результатах вашої стрімкості або виражати незадоволеність. У вас гаряча кров, гаряча голова. У вас вибуховий темперамент. Ваша жива теплота і гарячність привертає до вас людей. Як правило, ви удачливі, але якщо вже ні, то невдачі слідують одна за одною. При вашій стихії друзів і коханців вам слід вибирати теж з вогню або повітря - повітря необхідне для горіння. Вогонь несумісний з водою. Або випаровується вода, або вона гасить вогонь. Вогонь може ладнати із землею, але завжди існує небезпека, що земля остудить вогонь, а вогонь може обпекти землю. Тому потрібно дотримуватися обережності і рівноваги.

Ваші плюси: добре умієте ухвалювати рішення, динамічні, балакучі, бадьорі і оптимістичні, відважні, енергійні, діяльні, привабливі, легкі на підйом.

Ваші мінуси: нетерплячість, любите командувати, поверхневі, самовпевнені, уперті, часто сердитеся і суперечите, байдужі, шибайголова, запальні, любите фліртувати, непостійні.

   Якщо ви Овен, то ви самий вогненний вогонь, прямо-таки киснево-ацетиленовий, невгасимий.

   Якщо ви Лев - ви рівний вогонь, палаючий довго і спокійно. Ви не так імпульсивні. Більш тверді і послідовні.

   Якщо ви Стрілець, то ви мінливий вогонь, зірниця, блискавка. Ви несподівано спалахуєте, але так само швидко холонете і зникаєте.

   Домашні умови: слід жити в прохолодних просторих місцях з відкритим каміном, в якому потріскує вогонь. Працювати треба також в прохолодному приміщенні і на відкритому повітрі. У закритому приміщенні, де недолік повітря  - це пригнічує вогонь, може розвинутися депресія.

   Символ (талісман) вашої стихії - саламандра, яка живе у вогні (дух вогню, який приносить вам удачу).

Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

   Кмітливий, легкий, веселий, живий характер, балакучість, товариськість. Ви свого роду сімейний перекладач, тлумач. Ви добре вмієте писати листи (коли доводиться це робити), але взагалі віддаєте перевагу телефону, не любите піддаватися емоціям. Волієте холодність. Вас зачаровують плани. Парочка з них завжди в голові. Особливість - логічні, резонні доводи, пояснення. От чому знаки повітря асоціюються з мисленням, уявою. Ви живете в світі ідей, думок. Ви любите оперувати логічними аргументами, у вас ясне чітке мислення. У відповідності зі своєю стихією вам слід вибирати друзів і коханих з повітря і вогню. Повітря сумісне і з водою, якщо не боїться вітру, і з землею, якщо вона не проти вітру.

Ваші плюси: здоровий глузд, об'єктивність, відчуття колективізму, хороша пристосованість, готовність допомогти, безсторонність, розсудливість, любов до свободи.

Ваші мінуси: упертість, самовпевненість, лукавство, поверховість, балакучість і пліткарство, холодність і розрахунок, розбещеність.

   Якщо ви Терези - ви яскраво виражене повітря: холодні, спокійні, зосереджені, ваша головна сила - переконання.

   Якщо ви Водолій - то ви нерухоме повітря, ви під тиском. Вас відрізняє кипіння думки, долають плани. Ви вмираєте від бажання дати волю, свободу нічого не підозрюючому світу.

   Якщо ви Близнюки, то ви мінливе повітря - то тепле, то холодне, а іноді і те і інше відразу. На своєму шляху ви дієте розумом і чарівливістю, і тим же способом при необхідності ухиляєтеся.

   Домашні умови: повітрю треба жити на відкритих легковажних місцях, де є маса свіжого повітря, в крайньому випадку, кондиціонер. При роботі в приміщенні вибирайте стіл біля вікна. По можливості більше знаходьтесь на вулиці.

   Ваш невидимий дух, який вам протегує і вас захищає, - сильф, що віддає перевагу місцям, де багато повітря, - сади, поля.

Вода (Рак, Скорпіон, Риби)

   Непостійність, емоційність, досить гостра чутливість, розвинена інтуїція, інстинктивна реакція на людей, заснована на незначних розумових висновках, події, підсвідомо фіксуються. Вам немає необхідності думати, ви на досить глибокому рівні знаєте. Ви здібніші до адаптації, чим вам це здається. Ви можете думати, що потрапили в безнадійне становище, але інші бачать, що ви знаходите свій шлях серед проблем, як вода серед перешкод. Ви дуже сприйнятливі до настроїв інших. Якщо хтось кидає камінь у ваш затон, вода може покритися брижами на декілька днів. Ви легко піддаєтеся зміні настроїв. Якщо у когось неприємності, ви йому співчуваєте. Ви чудово відчуваєте людей, події, місця. Водним знакам слід вибирати партнерів також з води або землі - воді необхідна земля як вмістище. Вода несумісна з вогнем, але може жити з повітрям, якщо не боїться хмар і туману.

Ваші плюси: чутливість, привабливість, товариськість, доброзичливість, спокій, ідеалізм, творча, артистична натура, уміння проникати в думки інших, довготерпіння, інтуїція.

Ваші мінуси: мінливість настрою, дратівливість, ухильність, бурхливий артистичний характер, песимізм, лінь, непрактичність, безхарактерність, слабовілля.

      Рак - водяна пара, неприборканий, енергійний.

   Скорпіон - лід, уміє приховувати свої задуми, заморожувати бажання, а коли треба, знову відтавати.

   Риби - підземна вода. Воліють ухилятися, обходити перешкоди, ніж боротися з ними, але головне - уміння проникати, просуватися, незважаючи ні на що, і затопляти, і перемагати.

   Домашні умови: слід жити у води: море, озеро, басейн в саду або акваріум. Потрібне спокійне мирне місце для роботи. Уникайте дратівливих людей і галасливих родичів.

   Ваш покровитель - ундина, русалка, яка любить відкриті водоймища, але може поселитися і в акваріумі.

Земля (Телець, Діва, Козеріг)

   Земна звичайна людина, ніяких карколомних планів і проектів, практичність і реальність. Речі називає своїми іменами і того ж вимагає від інших. Ви сприймаєте тільки те, що можете бачити, чути і чіпати, те, що можете підтвердити матеріальними речами, доказовими фактами, - і ніяких фантазій. Вас можуть вважати прозаїком, але за практичною порадою звертаються саме до вас. Небагато уявляють собі ваші приховані глибини - ви дуже горді і незалежні, щоб відкривати їх або демонструвати. Ви вдумливі й солідні. Друзів і коханих треба вибирати із землі і води - земля потребує води, якщо не хочете стати пустелею. Земля також може існувати з вогнем, якщо не заперечує проти його випадкових веселій, і з повітрям за умови, що зможе час від часу переносити урагани.

Ваші плюси: практичність, надійність, уміння жити на свій дохід. Ви не чекаєте дуже багато від життя, послідовні, наполегливі, працьовиті, вмієте надати підтримку і захист.

Ваші мінуси: нудні, відсутність уяви, скупість, песимістичний погляд на речі, упертість, жорстокість до себе і оточуючих, черствість, розважливість.

   Якщо ви Козеріг - ви сама що ні на є земля, тобто скритні, любите управляти подіями за кулісами, не виходячи на сцену, маніпулювати людьми.

   Якщо ви Телець - ви надійні і непохитні, втілюєте силу, непорушні як скеля, поки не спрацює ваша вулканічна сутність.

   Якщо ви Діва - то ви діловиті, ворочаєте горами роботи і т. д.

   Ваш девіз: всьому свій час. З ним ви зрушуєте гори.

   Домашні умови: ви повинні міцно стояти на землі, своїй рідній стихії, любити сади, теплиці і горщики з квітами на вікнах як компроміс. Вам потрібні спокій і стабільність, надійна робота, всі речі на своїх місцях.

   Ваш дух, що приносить успіх, - гном, він живе в непомітній нірці або в парнику, у віконному ящику з рослинами.
Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz