ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Як сподобатися хлопцеві по знакам зодіаку

Як сподобатися хлопцеві по знакам зодіаку

Овен - знак вогню, тому запальні вечірки - його стихія. Хлопці-Овни люблять, коли ними захоплюються, але вони дуже непостійні, їм потрібні сильні відчуття. Дівчина такого хлопця повинна володіти сильним характером. Щоб вразити Овна, потрібно показати себе з кращого боку.

Тельці - дуже "правильні" хлопці. Ніколи не образять, якщо що - пробачать. А ще вони гостинні, ласкаві й добрі. Залучити таке золото можна, граючи на його основний схильності - любові до прекрасного. Тельці дуже цінують живопис і музику.

Близнюки - легко заводять друзів і так само легко розлучаються. Щоб привернути увагу Близнюка, треба бути завжди на підйомі, і кожен раз витворяти щось нове. Вони дуже швидко звикають до того, що у них є, і починають нудьгувати. Потрібно бути винахідливою, щоб Близнюк не встигав думати ні про що, крім тебе!

Рак - це чутливість. Це дуже ранимі люди, так що, образивши Рака, можна назавжди його втратити. Раки дуже люблять увагу і компліменти, тому має сенс розхвалювати їх виключно за таланти. Для хлопця-Рака дуже важливо, щоб ти поділяла його інтереси.

Лев - аристократ, мужній і великодушний. Леви вміють бути королями: їм просто необхідно бути першими. А тобі поруч з Левом потрібно бути першою леді. Льву сподобається дівчина, що поважає себе, але при цьому відноситься до інших доброзичливо.

Діви - потайливі, соромливі. Вони домагаються свого старанною працею та наполегливістю. І якщо вже хлопець взявся за щось, ні за що це не відпустить. Щоб опинитися з ним в одній упряжці, треба перейняти його якості: скромність, старанність і доброту.

Ваги - сама елегантність, витонченість і вишуканість. Він такий привабливий, що встояти неможливо. Його м'який характер і нездатність сваритися цінують усі. Ідеал дівчини для нього: гармонійна, справедлива і сильна характером.

Скорпіони
- загадкові, темпераментні натури. Це благородний, мужній хлопець, який дуже рідко йде на компроміси. Завоювати його серце нелегко, найменший тиск - і Скорпіон - природжений боєць, тому вступати з ним в сутичку небезпечно. Найкраще продемонструвати незахищеність.

Стрілець
- це гармонія почуттів і думок, любов до краси і легкість у спілкуванні. Стрільці оптимістичні і довірливі. Стрільці обожнюють романтику і подорожі. Звернути на себе увагу Стрільця простіше саме у подорожі: треба поєднувати в собі любов до пригод і уміння бути ніжною.

Козеріг - спокійний, ґрунтовний, працьовитий і постійно зайнятий. Він прораховує все до дрібниць, тому прикрі несподіванки відбуваються з ним досить рідко. Тому стратегію будемо будувати на ласці, посмішці і доброті. Козерогові сподобаються подарунки, зроблені своїми руками, теплі слова та інші приємності.

Водолій - м'які, замріяні і світлі люди. І, що нам, дівчатам, дуже корисно: вони просто мріють врятувати кого-небудь і захистити від небезпеки. Оскільки ми - істоти слабкі і вразливі, а небезпек у світі безліч, то й заманити у свої тенета Водолія - ​​завдання не з складних! Варто тільки встати з розгублено-беззахисним виглядом перед величезною калюжею - і порядок!

Риби - миролюбні люди. Тому цілком можливо, що хлопчикові-рибі сподобається який-небудь незвичайний варіант знайомства. При цьому він надасть ініціативу тобі, бо риби взагалі пливуть за течією. Отже, проявляємо ініціативу!
Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz