ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Як закохуються різні знаки зодіаку

Як закохуються різні знаки зодіаку

ОВЕН. Овен закохається тільки в людину з гарним смаком! Тобто в того, хто зможе зрозуміти, що овен ідеальний, бездоганний і взагалі найкращий у світі.

ТЕЛЕЦЬ. Закоханий тілець негайно освідчиться у своїх почуттях! Переконавшись що його люблять, тілець відправиться на роботу. Йому не до дрібниць, типу медового місяця! Йому ж тепер сім'ю забезпечувати треба!

БЛИЗНЮКИ. Пристрасно закоханий сьогодні близнюк завтра може навіть не згадати, що він був закоханий ... На жаль!

РАК. Щоб рак закохався, він повинен знати, що в його обранця закоханий хтось ще! Рак хоче мати все найкраще! Йому не потрібно те, що не користується попитом ...

ЛЕВ. Закоханий лев готовий на все! У любові лев більше схожий на удава, ніж на лева! Він заковтує свого коханого цілком, тому що хоче володіти ним безроздільно. Утім, лев не ревнивий. Він упевнений, що в порівнянні з ним всі інші люди не представляють ні найменшого інтересу, тому і ревнувати-то, власне, нема  до кого ...

ДІВА. Закохана діва постарається зробити зі свого обранця ідеальну людину! Вона буде вдосконалювати в обранцеві все: інтелект, зачіску, стиль одягу, фігуру, манери, мову ... Якщо результат апгрейда її не задовольнить, діва віддалиться, щоб удосконалити когось іншого.

ТЕРЕЗИ.
Терези, завоювавши серце коханого, впадають в ступор, бо не знають, що їм тепер з цим робити! А так як серце у терезів велике і ніжне, їх весь час оточують люди, з якими вони не знають, що робити ...

СКОРПІОН. Якщо закоханий скорпіон зрозуміє, що його почуття взаємні, він глибоко розчарується! Він розчарується і в своєму коханні, і своїх почуттях, і в любові взагалі ... Скорпіон негайно охолоне і віддалиться на пошуки менш доступного об'єкта для своєї пристрасті.

СТРІЛЕЦЬ. Стрілець закохується тому, що разом набагато цікавіше займатися спортом і проводити літню відпустку! Він вважає, що хороший друг і хороший секс, це цілком сумісні поняття ... Якщо у хорошому другу стрілець знайде і хороший секс, то обов'язково закохається!

КОЗЕРІГ. Щоб козеріг полюбив по-справжньому, треба щоб вся сім'я козерога закохалася разом з ним! Якщо сім'я полюбить його обранця, козеріг відразу приміряє відносини на предмет "разом до гробової дошки".

ВОДОЛІЙ.
Водолій ніколи не закохається з бухти-барахти! Не такий він чоловік! Водолій повинен поспостерігати за потенційним претендентом на роль коханого ... Придивитися ... Принюхатися ... Подумати ... Поспостерігати ... Потім поспостерігати під іншим кутом ... Ретельно зваживши всі за і проти водолій швидше за все вирішить не закохуватися, а подружитися.

РИБИ.
Щоб риба закохалася, її спочатку доведеться зловити. Хто піймав, той і коханий! Риба буде мирно плескатися в акваріумі до кінця століть ... Ну, або до тих пір, поки її не виловить інший рибалка!
Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz