ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Заговори на заміжжя

Заговори на заміжжя

   Незважаючи на те, що більшість сучасних жінок намагаються виглядати самостійними і самодостатніми, все одно кожна мріє зустріти того єдиного і неповторного, з яким було б добре і затишно. Це також природно, як і те, що кожна жінка прагне завести сім'ю, народити кількох дітей і проводити весь вільний час з коханим і люблячим чоловіком.

  Але нерідко так виходить, що в гонитві за кар'єрою або успіхом в бізнесі швидко пробігають роки, а щасливого сімейного життя так і немає. Менш щасливі в діловій сфері подружки і знайомі вже няньчать по кілька дітей, а ваше особисте життя як би застрягло на одному місці.

   Заговори на заміжжя, які ми вам пропонуємо, перевірені не одним поколінням людей. Ці обряди допоможуть вам наблизити довгоочікувану дату весілля. І навіть якщо на даний момент у вас немає потенційного нареченого, то скориставшись запропонованими заговорами на швидке заміжжя ви дуже швидко зустрінете свого судженого. Крім того, це буде не просто інтрижка. Ви здивуєтеся, наскільки швидко вам зроблять пропозицію руки і серця.

Заговори на заміжжя

   Найбільш простий заговір на швидке весілля читається рано вранці. Прокиньтеся до світанку, вийдіть на вулицю і повернувшись обличчям до сходу Сонця вимовте наступні слова:

"Йде коваль з кузні, несе коваль три молота. Коваль, коваль, ти Скуй мені вінець, ти Скуй мені вінець і золот, і нов. Із залишків - золот перстень, з обрізків - булавочку. Мені в цьому вінці вінчатися, мені тим перснем обручається, мені тієї шпилькою убрус притикать".

   Після того як виголосили змову на заміжжя, йдіть додому і поки не зайдете у свій будинок ні з ким не говоріть. Цей спосіб допоміг багатьом дівчатам знайти свого судженого, так що будьте впевнені, допоможе і вам.

Обряд на швидке заміжжя


   Трохи більш складний обряд на заміжжя, про яке ми вам розповімо пов'язаний з чужим весіллям. Якщо у когось з ваших друзів або знайомих призначена на найближчий час весілля, не упустіть момент і проведіть наступний ритуал на заміжжя.

   Увечері, в день весілля, коли молоді повернуться в свій дім, вимийте туфлі нареченої, в яких вона стояла перед вівтарем. Зробити це треба так, щоб ніхто не бачив. Коли будете їх мити вимовте заговір на заміжжя:

"Туфельки, тупотячи, за мене подбайте, щоб я сама мерщій заневестілась. Рот на замок, про все мовчок. Амінь".

   Після цього не мине й кількох місяців, як вас покличуть заміж.

Заговір на швидке заміжжя

   Ще один спосіб швидко вийти заміж відомий знахарям і чаклунам вже багато століть. Якщо дівчину довгий час ніхто не кликав під вінець, то їй потрібно було в жіночий день піти на базар і купити не торгуючись новий віник. Коли будете розплачуватися за нього з продавцем, ні в якому разі не беріть здачу.

   Після цього принесіть його додому, заховайте подалі від чужих очей і дочекайтеся першого дня нового місяця. У перший місячний день ретельно підметіть цим віником подвір'я перед своїм будинком (якщо живете в квартирі, то замість двору підметіть сходову клітку). У той час, коли ви будете підмітати, промовляйте весь час заговір на заміжжя:

"Жену я в свій будинок молодців. Не ледарів, не скнар, не злодіїв. Приїжджайте до мене, женихи. Зі своїх і чужих дворів. Камінь. Ножиці. Папір. Амінь. Амінь. Амінь".

   Після того, як вимете все сміття, зберіть його в мішечок з тканини і поставте в самий дальній кут свого будинку до наступного нового місяця. Буквально через кілька днів у вас не буде відбою від женихів. Навіть ті чоловіки, які ніколи не звертали на вас уваги проявлять інтерес. Вам треба протягом місяця визначитися зі своїм вибором майбутнього чоловіка. На наступне новолуння сміття з мішечка винесіть з дому. Після весілля не забудьте подякувати вищим силам за допомогу.

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz