ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Квітковий гороскоп

Квітковий гороскоп

   Кожен з нас від народження пов'язаний з якою-небудь рослиною і несе в собі риси її характеру: прочитайте свій гороскоп, і ви в цьому переконаєтесь!

1 січня - 10 січня - Тирлич жовта

   Можливо, ви навіть не знали, що така рослина існує. Загадкова квітка гірських лугів, скромний вигляд якої компенсується цілим рядом інших достоїнств. Якщо ви народилися під «знаком» цієї квітки, то в вашому настрої завжди є краплина прихованою гіркоти. Ймовірно, ви злегка соромливі, не любите великі компанії, набагато затишніше відчуваєте себе в улюбленому кріслі і тапочках. Зате ви - чудовий сім'янин. Вас люблять не тільки друзі близькі, вчителі та начальство теж відчувають до вас мимовільну симпатію. Ви надійні, відповідальні та, як правило, успішні в житті.

11 січня - 20 січня - Чортополох

   Одіозна (ненависна, неприємна) рослина, але не поспішайте засмучуватися! Звичайно, щось «чортополошне» в вас, безсумнівно, є, ви кілька зайво метушливі, неорганізовані, балакучі. З вами буває нелегко, і тільки справжні друзі знають вам справжню ціну. Можливо, під маскою агресії ви намагаєтеся приховати своє вразливе серце і безвідмовність. Тим, кому випало щастя дізнатися вас трохи краще, відкривається, що ви прекрасний друг і сім'янин, гідний всього найкращого в житті.

21 січня - 31 січня - Безсмертник

   За цією багатообіцяючою назвою ховається чудова квітка, не в'яне навіть в зимових букетах. Людина, пов'язана з цією квіткою, здатна не впасти духом і вижити в найскрутніших життєвих ситуаціях. Боротьба тільки зміцнює її дух. У вас достатньо енергії, щоб перебороти всі труднощі і з блиском перемогти недоброзичливців. Але це не єдине ваше достоїнство - ви ще й вельми привабливі, елегантні, стримані і безкорисливі.

1 лютого - 10 лютого - Омела

   Рослина, овіяна легендами. Якщо ви - жінка, народжена під «знаком» цієї квітки, то напевно відрізняєтеся цікавістю і деякою легковажністю, схильністю до авантюр. Зате ви чарівні й неймовірно привабливі для чоловіків. Чоловіки, пов'язані з омелою, зазвичай теж вельми привабливі. Вони люблять спорт і часто досягають в ньому чималих успіхів.

11 лютого - 19 лютого - Красавка (беладона)


   Пані Белладонна у відомому дитячому мультфільмі - не самий позитивний персонаж, а ось в жінках-беладона приємна зовнішність завжди поєднується з внутрішньою красою. Ймовірно, ви нелегко сходитеся з людьми, важко звикаєте до нових місць і обставин, але консерватизм, мабуть, єдиний ваш недолік. Ви вірні, порядні, терпимі, працьовиті. І, що важливо, - удачливі і успішні в житті.

20 лютого - 28 лютого - Мімоза


   Назва цієї рослини стала синонімом непристосованості до життя, і дійсно, люди, народжені під «знаком» мімози відрізняються підвищеною чутливістю і уразливістю. Але якщо ви - мімоза, то ваша працьовитість та відповідальність з лишком компенсують ці недоліки. Можливо, ви звикли жертвувати собою, щоб виконати доручену справу і заслужити заохочення, але ви його дійсно заслуговуєте! Вам властиві періодичні депресії і часті зміни настрою. Успіх людей цієї квітки недовговічний, але дуже яскравий і запам'ятовується.

1 березня-10 березня - Мак

   Яскрава і невибаглива, ця квітка здатна завойовувати людей, оточуючи себе однодумцями. Якщо Вам судилося народитися під знаком Мака, то в будь-якій компанії або колективі Ви, швидше за все, неформальний лідер, такий собі «сірий кардинал», негласно заправляє групою. Ви не конфліктні, дипломатичні і, реалізувавши свої найкращі якості, здатні досягти в житті багато чого. При цьому Ви вмієте отримувати задоволення навіть від самих простих речей і насолоджуватися кожною прожитою хвилиною, що дуже рідкісна і цінна якість.

11 березня-20 березня - Лілія

   Витонченість і дивовижна, майже містична краса цієї квітки так чи інакше передаються кожному, кому пощастило народитися в даний період. Таємниця, яку можна розгадувати все життя, і так і залишитися в невіданні. Можливо, Ви кілька замкнуті - загадкові сили, що керують життям лілії, не дають вам до кінця розкритися. Люди-Лілії, як правило, належать до богеми, вибирають творчі, неординарні професії. Їм властива непостійність, деколи навіть брехливість. Серед «представників» цієї квітки часто зустрічаються ясновидці, екстрасенси, астрологи ... Втім, і просто авантюристи теж.

21 березня - 31 березня - Наперстянка

   Люди, народжені під знаком Наперстянки рішучі і енергійні, вони здатні заразити своїм ентузіазмом всіх оточуючих. Як правило, їм властиві гострий розум і рідкісна цілеспрямованість, здатність зробити гарну кар'єру, звичайно, пов'язану з бізнесом. Якщо необхідно прийняти термінове рішення і врятувати ситуацію, кращої людини не знайти. Уміння знайти правильний вихід навіть із самої заплутаної життєвої ситуації робить таких людей чудовими керівниками і не менш цінними друзями. Якщо Ви - Наперстянка, то навряд чи Вам варто боятися труднощів, нехай краще вони лякаються Вас і скоріше прибираються з дороги.

1 квітня - 10 квітня - Магнолія

   Честолюбство, бажання завжди бути в перших рядах і вміння втілювати в життя всі свої плани - ось відмінні риси людини-Магнолії. Якщо це Ваш знак, то Ви, безсумнівно, знаєте собі ціну. Любов до дорогих речей і комфортного існування допомагає Вам домогтися успіху в житті. Невміння прислухатися до чужої думки дещо Вам шкодить, але цей недолік зазвичай з лишком компенсується вірністю в коханні і в дружбі. Ви - хороший керівник, оскільки власна працьовитість у Вас поєднується з умінням вселити ентузіазм в інших. Коротше, у Вас є все для особистого щастя і успіху в житті, важливо лише правильно цим розпорядитися.

11 квітня - 20 квітня - Гортензія

   Ви великодушні, щедрі, але можливо трохи марнотратні. Люди-Гортензії завжди там, де свято. Вам немає рівних в умінні влаштовувати прийоми, вечірки інші людні заходи. Коло Ваших знайомих дуже широке, але є серед них справжні друзі? Ви здатні на широкий жест, наприклад, зробити людині дорогий подарунок, нічого не вимагаючи натомість, але деколи це зовсім не те, чого від Вас хочуть отримати насправді. У Вас багато прекрасних якостей, Ви добрі і багаті духовно, але деколи через Вашу зовнішню легковажність, інші цього не можуть помітити і оцінити. Зате ті, хто зуміє Вас «розгледіти», залишаються з Вами назавжди.

21 квітня - 30 квітня - Жоржина

   Які жоржини в квітні? І все ж ті, хто народився в цей період, несуть в собі частинку «характеру» цієї квітки. Можливо, вони занадто вимогливі до себе і оточуючих. І, подібно самій квітці, вельми естетичні. Деяке занудство можна вважати недоліком, оскільки за ним криється неперевершене вміння бачити і цінувати красу. Якщо Ви - Жоржина, ймовірно, максималізм заважає Вам досягти бажаного. «Все або нічого», - не найкращий девіз. Якщо Ви навчитеся виявляти гнучкість, то зумієте досягнути справжнього успіху. На жаль, люди цього знаку, що потрапили в тривалу смугу невдач, часто стають циніками.

1 травня - 10 травня - Конвалія

   У конвалії поєднується все: і скромна, але витончена краса, і щедре серце, і тонкий розум. Якщо Ви народилися під цим знаком, то вразливість і довірливість, властиві цій квітці, можуть перешкодити Вашому щастю. Вам необхідний захисник, здатний побачити Ваші прекрасні якості. Відданість у коханні і вміння ладити з дітьми роблять Вас ідеальним сім'янином. На роботі, Ви, швидше за все, не начальник, але зате як фахівця Вам немає рівних. Ви, як і ця квітка, гідні всього самого кращого в житті, і хтось це неодмінно оцінить.

11 травня - 21 травня - Портулак

   Ця рослина добре відома завзятим городникам - його молоде листя і стебла використовують в їжу сирими і вареними. З точки ж зору характеру це дуже непроста рослина. Сукулентна природа портулаку, вміння накопичувати силу, робить його дуже витривалим і терплячим. Однак людям, народженим під цим знаком, властиві приховані ранимість, недовірливість і схильність до самопожертви. Їх творчі здібності часто залишаються нереалізованими, хоча це зазвичай компенсується успішною кар'єрою або щасливим сімейним життям. Якщо Ви - Портулак, то, Вам можна порадити тільки уважніше ставитися до власних прагнень і бажань - Ваші близькі це зрозуміють.

22 травня - 31 травня - Ромашка

   Характер у людини-Ромашки складний в першу чергу через те, що його важко зрозуміти оточуючим. Він хоче здаватися відкритим і навіть простакуватим, яким насправді не є. Люди, народжені під цим знаком, рідко стають лідерами або домагаються помітного успіху в житті, але вони, як ніхто вміють підтримати в скрутну хвилину або допомогти в складній ситуації. З них виходять прекрасні вчителі, психологи, кадровики. Будучи в курсі багатьох чужих таємниць, вони здатні використовувати цю інформацію в своїх інтересах, але ніколи не зроблять підлості, не зрадять і не обдурять. Проте в особистому житті ромашкам чомусь зазвичай не щастить. Якщо Ви народилися в цей період, Вам можна порадити тільки не засмучуватися через любовні невдачі, в житті так багато прекрасного!

1 червня - 11 червня - Дзвіночок

   Кому не знайома ця ніжна квітка? Природа разом зі зворушливою красою, наділила дзвіночок деякої консервативністю. Люди, народжені в цей період, люблять стабільність і негативно ставляться до змін. Вони ніколи не поженуться за журавлем у небі, маючи синицю в руці. У них, як правило, хороша сім'я, добротний будинок, надійна робота. Любов до порядку поєднується в них з рідкісним умінням створювати комфорт буквально «з нічого». Якщо ви - Дзвіночок, то до Вашого сталого світогляду не вистачає лише крапельки різноманітності, і повірте, вона не позбавить Вас відчуття впевненості.

12 червня - 21 червня - Маргаритка

   Скромна чарівність, властива маргариткам, передається і людям, народженим під знаком цієї квітки. Люди-Маргаритки, як правило, - спостерігачі, які не беруть активної участі в життєвих процесах. Вони домосіди, люблять затишок і спілкуються переважно з вузьким колом близьких людей. Неординарним подіям у власному житті воліють серіали та детективні романи. На рішучі та сміливі вчинки здатні лише в критичній ситуації. Якщо Ви народилися в даний період, можливо, Ваше життя не відрізняється яскравістю, зате воно стабільне і цілком благополучне. Ймовірно, у Вас міцна сім'я і хороша робота, -  погодьтеся, не так уже й мало.

22 червня - 1 липня - Тюльпан

   Тюльпани - квіти весняні, і тому наділені особливою життєвою силою. Люди, народжені в цей період, люблять свободу і з дитинства не переносять залежності. Вони відкриті і правдиві, але при цьому не різкі, а делікатні та тактовні. Їм багато що вдається в житті, хоча завжди залишається відчуття, що вони здатні на більше. Люди-Тюльпани не відрізняються стабільністю в любові, особливо в молоді роки, але з часом зазвичай все ж створюють стабільну сім'ю. Якщо Ви належите до цього знаку, то напевно Ваше життя насичене подіями і цікаве. Трохи менше самовпевненості і впертості - і Ви дійсно зможете домогтися всього, чого забажаєте.

2 липня - 12 липня – Латаття (Кувшинка, Водяна лілія )

   Квітка, що з'єднує три стихії - воду, землю і повітря. Ця властивість породжує особливий характер, здатність пристосовуватися до будь-якої ситуації. Якщо Ви народилися в означений період, то, швидше за все, маєте різнобічні інтереси і безліч різних за характером друзів. Ваші терпимість, доброзичливість і щирий інтерес до оточуючих як магніт притягують до Вас людей. Ви можете успішно працювати майже в будь-якій сфері і створити гармонійний союз практично з будь-яким партнером. Не все в житті Вам дається легко, але завдяки своїм рідкісним якостям, Ви зазвичай опиняєтеся переможцем.

13 липня - 23 липня - Фіалка

   Сентиментальна, ностальгічна квітка, що приносить своєму «володареві» безліч прекрасних рис характеру, але і недоліків теж немало. Люди-Фіалки часто розпещені і примхливі, схильні до депресій. Хоча при сприятливому розвитку подій це - вірні союзники, прекрасні сім'янини і надійні друзі. Якщо Ви - Фіалка, то напевно знаєте, що таке справжня любов і відданість. Ви багато на що здатні заради своїх близьких і друзів. Можливо, Вам не вистачає самовираження, але Ви вмієте задовольнятися успіхами інших.

24 липня - 2 серпня - Шипшина

   Ця квітка гарна, але зірвати її нелегко завдяки безлічі гострих шипів. Такі і Люди-Шипшини: не дивлячись на зовнішню доброзичливість їх голими руками не візьмеш. Вони сміливі й відважні, готові битися на смерть, відстоюючи не тільки власні інтереси, але і благополуччя тих, кого люблять. З ними поруч добре і комфортно коханим, дітям, друзям. Якщо Ви - Шипшина, то Вашим близьким можна тільки позаздрити. До речі, Ви можете бути прекрасним керівником, здатні створити власний успішний бізнес. Якщо Вам, звичайно, не завадять Ваші внутрішні страхи та боязнь не справитися.

3 серпня - 12 серпня - Соняшник

   Квітка, яка все своє життя слідує тільки за одним «авторитетом» - сонцем. Це головна риса характеру людей, народжених під знаком соняшника. Вибравши одного разу кумира або лідера, вони вірні йому зазвичай до кінця. При цьому їм властива об'єктивність і навіть самокритичність, вони терпимі до чужої думки і великодушні. Такі люди, реалізувавши свої здібності, виявляються на вершині життя, але, на жаль, дуже часто трапляється так, що їх величезний потенціал виявляється нерозкритим, а таланти проявляються лише на рівні повсякденних дрібниць. Причина в тому, що вони болісно сприймають невдачі і часто не вірять у власні сили. Яскрава особистість, Соняшник притягує оточуючих, але по-справжньому близьких людей у ​​нього небагато. Пам'ятайте, що якщо Ви народжені в цей період, то віра в себе здатна зробити Вас не просто щасливчиком, але людиною, яка залишає свій слід в історії.

13 серпня - 23 серпня - Троянда

   Королева квітів, що тут скажеш. Люди, народжені під знаком троянди, покликані повелівати, їх кредо - бути першими у всьому. При цьому в них немає ні краплі самодурства, вони ще більш вимогливі до себе, ніж до інших. Дуже часто навколо таких людей виникають заздрість і інтриги, але це не здатне змінити ситуацію. В особистому житті Троянди завжди бажані, але самі не прагнуть віддавати свою любов. Вони приймають увагу і поклоніння, як належне, бо часто здаються егоїстами. Але насправді для них немає нічого дорожчого близьких людей. Якщо Ви - Троянда, можна тільки побажати, щоб Ваше життя було гідне королів.

24 серпня - 2 вересня - Дельфініум

   Доля щедро наділила людей, народжених під знаком дельфініума, терпимістю, скромністю і добротою. На жаль, цим можуть скористатися інші, прагнучи сісти на шию. Якщо Ви - Дельфініум, Вам можна порадити навчитися давати відсіч усіляким нахлібникам. Втім, Ви відмінно розбираєтеся в людях і вмієте відрізнити нещирість і фальш. Зате для тих, хто дійсно любить Вас, Ви можете стати кращим другом або вірним чоловіком. Може бути, Ви не хапаєте зірок з неба, але Ваше життя повне простих радощів. І кому вони потрібні тоді, ці зірки?

3 вересня - 11 вересня - Гвоздика

   Історія цієї квітки сповнена революційних мотивів, і такий її характер. Якщо Ви народжені в цей період, то Ваше амплуа - безкомпромісний борець за правду і захисник всіх принижених і ображених. Може, Ви не будуєте барикад і не йдете зі зброєю в бій, але брехня і несправедливість ніколи не залишать Вас байдужим. Людину з таким прямим характером варто пошукати. Люди, народжені під знаком Гвоздики, часто стають лідерами та ідеологами. Озброєні впевненістю у своїй правоті, вони здатні вести за собою інших. У сім'ї і в дружбі вони, на жаль, теж борці, що часто стомлює близьких.

12 вересня - 22 вересня - Айстра

   Айстра серед квітів не займає особливо помітного становища, але, тим не менше, її можна зустріти майже в кожному саду. Люди-айстри володіють веселою, добродушною вдачею і діляться з оточуючими своїм хорошим настроєм. Вони - оптимісти, здатні обертати Землю. Таких людей цінують і друзі, і близькі, і підлеглі, і начальство. Їхній будинок завжди теплий і радісний, в ньому багато світла й затишку. У любові вони жагучі і, що важливо, вміють прощати недоліки і помилки партнера. Зі своїми дітьми вони - кращі друзі. Якщо Вам пощастило народитися айстрою, залишається тільки порадіти за Вас і Ваших близьких.

23 вересня - 3 жовтня - Верес

   Люди-верес прекрасні як внутрішньо, так і зовнішньо. Природа нагородила їх здібностями до точних наук, у них аналітичний склад розуму. При цьому вони різнобічно талановиті, часто знаходять себе в якій-небудь прикладній творчості. Якщо Ви народжені в цей період, то напевно задоволені своїм життям, навіть якщо Ви - не кінозірка і не космонавт. Ймовірно, у Вас міцна сім'я і улюблена робота, а можливо ще й цікаве хобі. У Вас непростий характер, але близькі прощають Вам дратівливість і категоричність за Вашу відданість і увагу до них.

4 жовтня - 13 жовтня - Камелія

   Люди-Камелії - натури артистичні, наділені незвичайними талантами. Але от розпорядитися всім цим багатством з розумом їм не завжди вдається. Ніколи не гублячись на тлі інших людей, вони не завжди виділяються в кращу сторону. Смак до життя і любов оточувати себе вишуканими речами змушують людей, народжених під цим знаком, або працювати не покладаючи рук, або шукати легких шляхів досягнення бажаного. До якої категорії відносите себе Ви? У будь-якому випадку, Ви завжди справляєте враження і запам'ятовується своєю оригінальною поведінкою.

14 жовтня - 23 жовтня - Бузок

   Цвітіння бузку завжди означає приближення літа, часу розквіту Природи. Люди, народжені в середині жовтня, зовсім не «осінні», вони завжди молоді, закохані і повні енергії. Деякі вважають їх кілька легковажними, але вони помиляються, оскільки люди-Бузку - чудові, дуже відповідальні та цілеспрямовані оптимісти. Вони просто не кар'єристи і часто не прагнуть рано заводити сім'ю, але це скоріше ознаки розсудливості, ніж легковагості характеру. Якщо Ви - Бузок, то, ймовірно, завжди оточені хорошими, добрими людьми і неприємності у вашій долі - рідкісні гості. Ви любите життя, так чому ж йому не любити Вас?

24 жовтня - 2 листопада - Фрезія

   Дві грані характеру - боязнь не встигнути щось важливе в житті і прагнення не поспішати з вибором складають образ Фрезії. Перше приводить до того, що ці люди найчастіше стають трудоголіками, по причині другого вони зазвичай пізно одружуються. Але в цілому люди-Фрезії дуже симпатичні і привабливі для оточуючих, у них маса достоїнств і майже немає недоліків. Хіба що зайва прямолінійність і деяка упертість. У любові ці люди кілька прагматичні, але здатні на сильні почуття. Якщо Ви народжені під знаком цієї квітки, приділяйте більше часу відпочинку і радощам в житті.

3 листопада - 12 листопада - Орхідея

   Якщо троянда - королева квітів, то орхідея - негласна фаворитка. Ця квітка - наче матеріальне втілення пристрасті, і люди, народжені під її знаком, завжди наділені особливим шармом і сексуальністю. Іноді ці якості неявні, приховані під маскою благопристойності, але рано чи пізно завжди виявляються в тому чи іншому аспекті. Люди-Орхідеї завжди беруть те, що, як вони вважають, належить їм по праву, при цьому можуть роками вичікувати сприятливої ​​можливості. Але властива їм душевна шляхетність ніколи не дозволить опуститися до низинних методів або протизаконних дій. Можливо, ви вважаєте, що бути Орхідеєю непросто, але справжня краса завжди пов'язана з величезною душевною роботою.

13 листопада - 22 листопада - Півонія

   Не випадково мудрі китайці вважають Півонію символом благополуччя і процвітання. Люди, народжені під знаком цієї квітки, як правило, дуже успішні в житті. Крім того, їм властива особлива фізична витривалість, завдяки чому серед них досить багато спортсменів. Але в стародавніх легендах півонія так само деколи символізує гординю. Якщо Ви - Півонія, то Вам слід пам'ятати, що Ваш успіх - це не тільки Ваше особисте досягнення, а й допомога тих, хто поруч - і тоді у Вас буде все в порядку.

23 листопада - 2 грудня - Гладіолус

   Квітка гладіаторів - відважних, чесних, спритних та сильних. Якщо такій людині пощастило знайти своє покликання в житті, він швидко зробить кар'єру і досягне вершини. Люди-Гладіолуси - чудові лікарі і юристи, але не політики. По натурі вони мандрівники, люблять все нове: країни, людей, міста. Невиправні романтики і мрійники, в любові рідко бувають вірними, хоча до сім'ї ставляться дуже серйозно. Якщо вам судилося народитися під знаком гладіолуса, ймовірно, у Вас дуже сильні лицарський дух і почуття відповідальності. Пишайтеся - це рідкісні в наш час гідності.

3 грудня - 12 грудня - Кульбаба

   Квітка-то начебто проста, можна сказати, бур'ян, а от характер дуже незвичайний. Люди-Кульбаби дуже екстравагантні, вони не можуть жити без уваги навколишніх. Зазвичай вони модно одягнені, люблять яскраві кольори. Генератори ідей, часом шокуючих своєї прогресивністю і неординарністю. Часто приймають рішення, не порадившись ні з ким, але й відповідальність за результат беруть на себе. В любові не терплять недомовок, прямолінійні і відверті, можливо, це позбавляє відносини романтичної інтриги, але зате робить їх чесними та надійними. В загальному, якщо Ви - Кульбаба, Вам нема чого соромитися.

13 грудня - 22 грудня - Лотос

   Буддистський символ чистоти. Особлива чистота проявляється і в людях-лотос, причому як в благородстві духовних помислів, так і у зовнішній охайності. Ці люди - прихильники класичного стилю, але вони не консервативні і зазвичай дуже розумні. У любові відрізняються рідкісною сталістю, часом люблять одну людину все життя, особливо, якщо почуття виявляється взаємним. У дружбі завжди демонструють вірність і надійність. Здається, вони складаються з одних тільки достоїнств, але, як мовиться, і на сонці є плями. Якщо Ви народжені під знаком Лотоса, то й самі про них знаєте.

23 грудня - 31 грудня - Едельвейс

   Романтична гірська квітка. Як і всі горяни, не переносить обмежень і приписів. Люди, народжені під знаком цієї квітки, подібні до гострої приправи до страв - в невеликих дозах дивовижні, у великій кількості - важче переносяться. Проте з віком вони зазвичай стають більш врівноваженими, менш категоричними, знаходять мудрість і перетворюються на прекрасних наставників. Вони - вірні, надійні, щедрі друзі. А ось особисте життя людей-Едельвейс зазвичай складається складно через труднощі їх характеру. Що можна їм побажати? Тільки скоріше знайти мудрість.
Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz