ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Хто такі ангели?

Хто такі ангели?

   Всім людям хочеться вірити, що існують ангели-охоронці. Сьогодні можна знайти людей, які виходять на контакт з ангелами хранителями. Зазвичай це медіуми, які передають повідомлення зі світу духів. Вірити в це чи ні, кожен вирішує сам. Але, не можна заперечувати, що тема про ангелів нікого не залишає байдужим.

   Люди всюди чують повідомлення про те, що ангел врятував людину від смерті, або підтримав у нелегку хвилину життя. Такі історії часто стають сюжетом для багатьох популярних фільмів. У магазинах продається безліч сувенірів із зображеннями ангелів. Про ангелів можна знайти сотні книг. А скільки пісень було присвячено темі ангелів, навіть не злічити.

   Видавець журналу, який присвячений ангелам, говорить: «Кожній людині, вже при зачатті дається ангел - охоронець. Він стежить за життям людини, поки вона не покине наш світ ». Приблизно такої ж думки про ангелів дотримуються багато людей сьогодення.

   Духовний світ завжди був таємницею для людини. Люди можуть лише припускати, як він улаштований, і чим там займаються Бог і ангели. Але абсолютно точно про цей світ може знати саме Бог. Багато людей звертаються до Біблії за пошуком відповідей на ці питання. Біблія підтверджує, що ангели існують. Вона так само повідомляє, що ангелів багато, і всі вони підзвітні Богу.

   Біблія не підтверджує думку, що ангели, це воскреслі померлі. Біблія чітко показує, що ангели вже існували задовго до того, як з'явилися люди і Земля. Цей висновок можна зробити з книги Іов, де написано, як раділи ангели, спостерігаючи, як Бог творив Землю, і все що на ній.

   Крім ангелів, існують ще й серафими, і херувими, це теж духовні створіння. Вони у багатьох відношеннях перевершують всіх нас. Вони розумні, зі свободою вибору, і у всьому підзвітні Богу. Мовою оригіналу Біблії, слово «ангел» звучить як «Малахіт», буквально перекладається, як «вісник». І насправді, всі біблійні повідомлення про ангелів, описують, як вони передавали повідомлення Бога людям.
Відомий випадок, як ангел Гавриїл, повідомив дівчині Марії, що у неї народиться син, якого потрібно назвати Ісусом. Коли він народився, ангели повідомили пастухам, що народився Спаситель. Подібних повідомлень, про те, як ангели передавали вісті від Бога, багато. З усіх цих прикладів, можна зробити висновок, що вісті, які вони передавали, були в згоді з волею Бога. Було навіть таке, що люди, яким передавалася ця інформація, були не згодні з нею.

   Людям цікаво, а чи можна викликати ангела на допомогу? З усіх випадків, описаних в Біблії, видно, що ангели приходили самі, коли їх посилав до людей Бог, і жодного разу людина не викликала ангелів.

   Імена ангелів, теж цікава тема. У Біблії повідомляється лише два ангельських імені: Михаїл і Гавриїл. Деякі ангели, навіть після того, як люди поцікавилися їхнім ім'ям, відмовилися його назвати. Це говорить про їх скромність, і що вони дійсно лише вісники, і всю увагу хочуть звернути на звістку від Бога, а не на себе.

   Біблія так само повідомляє, що існують злі або занепалі ангели, їх ще називають демонами. Вони теж зацікавлені в людях. Їх головна мета - відвести людей від Бога, щоб зробити їх подібними до себе. Для цього вони обманюють людей різними способами. Виходить у них це не погано, так як вони розумніші, сильніші і більш досвідченіші за людину. Дивлячись на світ, в якому ми сьогодні живемо, їм це вдається. Для того щоб не стати жертвою демонів, необхідно перевіряти, чи не суперечить повідомлення таких «ангелів», тому чому вчить Бог. Сама Біблія заохочує робити це: «Не кожному духові вірте, але перевіряйте, від Бога він чи ні» - 1 Івана 4:1.

   Можна так само почути історії, де хтось дивом врятував людину від смерті, назвавши себе ангелом. Логічно замислитися над питанням, чому одним людям ангели допомагають, а іншим ні? Багато хто з постраждалих людей, скоріше за все просили про допомогу, але допомога так і не прийшла. Насправді, ангели дійсно зацікавлені, щоб у нас було спокійне і щасливе життя, адже саме для такого життя, Бог і створив людей. Але, більше ангели зацікавлені в духовному благополуччі людей. Це, значить, що вони зроблять все можливе, щоб у людини були хороші стосунки з Богом. Якщо з цим буде все гаразд, то і проблем у людини буде менше. Користь від фізичної допомоги може бути тимчасовою, і людина може не отримати з неї користі. А ось духовна допомога може принести людині вічні благословення. Це все одно, що дати голодному вудку, а не рибу, тому що на відміну від риби, вудка може його годувати все життя.

   Віра в те, що ангел, коли треба обов'язково прийде на допомогу, розвиває в людині дитячу пасивність у чарівників з крилами. Людина може вважати, що немає сенсу щось робити в житті, тому що ангел стежить за кожним нашим кроком і якщо що, все підкоригує. Люди часом забувають, що за ангелами стоїть Бог, а Він хоче, щоб ми задіяли свій розум при прийнятті будь-яких рішень, а не сподівалися, на ангела. Звичайно ж, Бог посилає ангелів на допомогу людям, але якщо останні просять саме у Бога допомоги, а не в ангелів.

   Ми, звичайно ж, багато чого про ангелів не знаємо. Але, з того що повідомляє про них Біблія, можна зробити висновок, що вони зацікавлені в наших добрих стосунках з Богом, тому що від цього залежить успіх і тривалість нашого життя.

Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz