ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Гороскоп натхнення

Гороскоп натхнення

   Всі ми, незалежно від статі, віросповідання або професії, можемо в тій чи іншій мірі втілити в життя прагнення піднятися до зіркових вершин. Напевно, кожному знайоме те почуття натхнення, коли можеш і гори звернути, і повернути ріки назад. На жаль, буває таке нечасто - все в природі знаходиться в гармонії - зате запам'ятовується надовго.


   Хочете пізнати свій внутрішній голос, бути найщасливішою людиною - почніть самовдосконалення саме сьогодні. Зрозумійте, що Вам хотілося б змінити, і постарайтеся цілеспрямовано діяти в обраному напрямку. Через терни пробирайтеся до зірок, і щастя Вам. А ми розповімо, коли і через що приходить натхнення до всіх знаках Зодіаку.

Овен

   Натхнення приходить тоді, коли з'являється ідея. Овен - піонер, авангардист, вічний двигун, постійний шукач пригод, діамант, якому потрібне гідне ограновування. Він той гульвіса, який «розкидає насіння» на всі боки, а ось зібрати урожай, пестити і леліяти плоди повинні інші знаки Зодіаку. Овен - геній, що не слово - то золото, що не фраза - то «в десятку». Намагайтеся шукати однодумців, здатних втілювати Ваші ідеї в життя, і почуття окриленості не покине вас до старості. Результативним виявиться зближення з Козерогами і Рибами.

Телець

   Що поробиш - у тельчатка «приземлене» сприйняття життя. Ви думаєте - це погано? Це чудово! Коли інші витають у хмарах і будують повітряні замки, Телець з повітря робить гроші, і вміє з ладу їх витрачати, що теж важливо. А плідна енергія проявляється через великий власний будинок, величезна кількість дітей, огород на заздрість сусідам (і щоб там виростала така рослина - щоб інші її назви не вибалакали), мир і гармонія рідного вогнища. Телець щасливий в спокої, нещасний в суєті! Він повинен в умиротворенні творити і сприймати оточуючих.

Близнюки

   Щастя наступить в той момент, коли Близнюк почне менше витрачати свої власні сили. Вже не секрет, що багато інших знаків Зодіаку «підсаджуються не на голку, а на вас, вашу енергію». І потихеньку її висмоктують, вампіри від вас ... Не метушіться, не смикайтесь по дрібницях, а прагніть вникнути в суть того, що відбувається навколо Вас - це і є найкоротший шлях до натхнення. Почати нове життя допомагає чітко складений графік дій, план.

Рак

   Рак - чуйний, чарівний, екстравагантний знак, але йому не вистачає досвіду. Тому до 30 років життя "будує каверзи і стоїть на місці"; все, що було до 28-29 років - несерйозно. Велика кількість представників цього знаку в першій половині життя себе недооцінює, вони бояться мати власну думку. Зате в другій половині ... Але це вже тема наступного гороскопу. Шлях до щастя у Рака лежить через пізнання самого себе і ототожнення себе як частини якогось цілого організму (наприклад, Раку добре тоді, коли в сім'ї все добре). «Мені буде добре - коли тобі буде добре» - девіз Рака, щастя Рака.

Лев

   Найвищої точки свого розвитку Ви досягнете, вивчаючи таємні філософські доктрини, вчення, релігію; або займіться траволікуванням, ворожінням на арканах Таро. Але у Лева постійно присутня ідея заволодіти усім світом цілком або пізнати його дощенту, до точки відліку (Леви з дитинства до старості - «чомучки»); тому карткові пасьянси чи ворожіння на ромашці "любить - не любить" - не підійде, потрібно дещо більш серйозне і глибокодумне. Не стримуйте імпульси, внутрішній голос Льва завжди підказує вірне рішення. У досвіді з минулого, в старій скрині з горища, у фотографіях десятирічної давності черпайте енергію і заряджайтесь.

Діва

   Для розвитку своїх вроджених талантів Діві необхідно ... розлінились, подзвонити на роботу і сказати, що ви хворі - і цілий день просидіти за комп'ютером, граючи в банальні гри. Тільки примітивний шлях безглуздих вчинків зробить Діву справжньою ... Життя по хвилинним стрілкам Вам швидко набридає, а якщо Ви постійно працюєте, то, в більшості випадків, напоказ. Зупиніться, полежіть кілька днів "на боці", почитайте детективи, подивіться "мильні опери" - і до Вас сама прийде геніальна ідея, а через відпочинок - і сили для втілення її в життя.

Терези


   Для творчих Терезів натхнення - важлива річ, часом пов'язана з вашою роботою, з кар'єрним ростом. А муза на замовлення, як таксі, не приїде, а з'явиться через кропітку і часом монотонну роботу. Ви, можливо, будете «просиджувати» час, нудьгуючи, але в одну прекрасну мить, після дев’ятигодинної  нудної праці, випадкова похвала колеги по роботі зможе викликати у Вас приплив сил. Терезам категорично забороняються сварки з однодумцями - «в одній упряжці зі сваркою Терези  довго не проїдуть». Натхнення і молодість вам можуть дати систематичні дієти.

Скорпіон

   Серед Скорпіонів найбільша кількість геніальних людей. Життя їх - суцільна загадка! Але є якість, виховуючи яку, можна добитися неймовірних успіхів. Ця якість - спонтанність сприйняття та швидкість реакції. У побуті ви - недотепа, немовля, неумійка; але на пожежі, в екстремальних ситуаціях, там, де інші давно б відступили - ви засукуєте рукави і вперед, на амбразуру. «Просто» - для вас важко, « важко » - для вас просто. Ви менше інших Знаків Зодіаку повинні картати себе за скоєні вчинки, але хоча б в душі не поступатися своїми принципами. Все життя ви можете прожити заради однієї секунди!

Стрілець

   Ви повинні навчитися «розчинятися в партнері» і розуміти слабкості інших людей. Натхнення може прийти через мистецтво, але не в якості роботи, а як хобі. Чим бідніший Стрілець, тим він талановитіший; а шедеври у творчості або в роботі будуть зроблені "в підпіллі" - коли все важко, ніхто не допомагає, навколо вороги і проблеми «у наявності» (на обличчі). Сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить. Сили приходять через задоволення маленьких слабостей і власних примх.

Козеріг

   Будь-які рамки можуть призвести Ваш знак Зодіаку до комплексів. З дитинства батьки внесли в життя кожного Козерога великий вклад, а часом «вручили ношу», яку ви несете все життя. Одні дякують батькам за виховання, інші ціле життя кладуть на звільнення від нього. Де присутнє прагнення до перемоги і воля - там закінчується скутість Козерога. Постарайтеся Вашим девізом у житті зробити вислів: "Хто шукає, той завжди знайде", а якщо ні: «Розумний вгору піде, розумний гору не обійде». Виховуйте в собі почуття справедливості; вивчаючи культуру інших народів, Ви більш об'єктивно станете ставитися до себе. Спорт може «розкувати» ваш знак Зодіаку.

Водолій

   Період творчого підйому відбувається через наближення майбутнього до теперішнього, коли плани перетворюються в реальність. І якщо Водолій вловить "пульс часу сьогоднішнього дня", то він виявиться найщасливішою людиною не тільки в зодіакальному колі, але й на земній кулі. Друга важлива якість Водолія для оптимістичного настрою: віра, надія, любов. Віра в себе, надія на майбутнє, а любов - до минулого.

Риби

   Для самого останнього, хитрого і розумного знака Зодіаку ідея життя: "Бути комусь потрібним". Енергія космосу протікає через віру і любов, важлива і форма сприйняття. Наприклад, деякі Риби отримують моральне задоволення, всього лише запропонувавши прочитати улюблену книжку коханій людині, або давши в борг. Любов може створити з Рибою просто чудеса. Риби - першовідкривачі. Як тільки Риба починає жити майбутнім, спускається ваш ангел-охоронець і прокидається натхнення. Ні минулий досвід, ні сьогоднішній день не створять чудес для вашого знаку. Ваш напрямок - тільки вперед.
Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz