ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
096 30 20 783
 Ангели та демони знаків Зодіаку

Ангели та демони знаків Зодіаку

   Люди нового часу дуже уразливі, їх переслідує постійний стрес і непевність у завтрашньому дні. Але кожен може знайти силу в особі свого Ангела Хранителя. Також стає сильнішою та людина, яка знає свого Демона. Темрява і Світло - це таємне сховище, як наших достоїнств, сильних духовних сторін, так і вад і слабкостей. Ангели і Демони безсмертні духи, що намагаються перетягнути душу людини на свою сторону. Люди Світла обдаровані вищими духовними здібностями, ніж ті, хто впускає в свою душу Демонів і здійснює вчинки, які тішать сили Тьми. Персональні Ангели і Демони є у всіх людей, а Зодіакальні Ангели більш могутні, бо є господарями відповідного зодіакального сузір'я.

ОВЕН

   За спиною кожного Овна стоять Демон ненависті і егоїзму і Ангел щирості і відкритості. Темна сторона провокує лють, нетерпимість і небажання визнавати свої помилки, необдуманість вчинків і безцеремонність поведінки. Нетерпимість до брехні і здатність щиро ставитися до людей - це прояв Ангела відкритості Бакарі. До Ангелу Бакаріілу можна звертатися за допомогою, якщо потрібні успіх і удача. Бакарі також оберігає дітей Овна. Ангел заряджає Овна життєвою енергією, допомагає здійснити будь-які справи, робить погляди на життєві труднощі більш оптимістичними.

ТЕЛЕЦЬ

   У Тельців відбувається боротьба між Демоном гніву і скупості і Ангелом вірності і добродушності. За флегматичністю Тельця часто зривається ціла буря пристрастей. Демон гніву заважає Тельцю бути відданим і вірним другом, веде до жадібності й скнарості, яка виділяється на тлі інших людей. Це веде до матеріалізму і небажанню впустити в себе духовні думки. Ангела-хоронителя Тельця Амато, просять про заступництво у будь-яких починаннях, а також при бажанні змін на життєвому шляху. З його допомогою серце сповнюється світлом і надією, відкривається справжній Шлях.

БЛИЗНЮКИ

   Близнюки перебувають між Демоном підступності і Ангелом життєрадісності. Близнюки можуть стати справжніми улесниками, повними брехні, підступності та фальші. Все це ховається під легкою вуаллю веселощів і легкості, умінням спілкуватися, налагоджувати зв'язки. Ангел життєрадісності оберігає від важких життєвих поворотів, рятує від песимізму і депресій. Зодіакальний Ангел-хранитель Близнюків Бахрам допоможе подолати труднощі і виконати зобов'язання.

РАК

   Рак є об'єктом уваги Демона брехні і знаходиться під заступництвом Ангела почуттів і співчуття. Рак зазвичай відчуває наближення свого Демона, якого він зневажає. Але часто не може з ним впоратися і зловживає його силою з метою власної вигоди. Наприклад, Рак часто вимотує своїх близьких друзів, родичів і коханих сльозами і докорами, що його недостатньо люблять, вселяючи оточуючим почуття провини. У той же час Ангел співчуття пов'язує Рака з іншими людьми, дарує здатність до милосердя та співчуття. У Рака винятковий дар відчувати, а також стояти на стороні слабшого. Зодіакальний Ангел-хранитель Діна допомагає Раку знайти нові знання і усвідомити, що мудрість прийде, коли почнеш питати, а не тоді, коли припиниш шукати відповіді на питання.

ЛЕВ

   Льву дуже важко впоратися зі своїм Демоном суєти. Йому необхідно почути голос свого Ангела сердечності. Тільки тоді з зарозумілого хвалькуватого гордія Лев перетворюється в великодушну і сердечну людину. Лев, обласканий своїм Ангелом зберігачем, немов випромінює тепле світло, а його очі - променисті і блискучі. Це вплив Зодіакального Ангела Лева-Акварія. Акварія наставляє Львів на шлях самовдосконалення в духовному плані, допомагає зрозуміти навколишній світ.

ДІВА

   Дівам найбільше докучає Демон невдоволення і заздрості. Заздрість отруює душу, а невдоволення життям будить недовіру до оточуючих, віддаляє Діву від друзів і коханих. Такий Демон може привести Діву в стан байдужості, а потім і до хвороби. А ось Ангел сталості і захисту, намагається перетворити Діву в турботливу і сильну духом людину, яка стає, як скеля, і до якої горнуться навколишні в пошуках мудрої поради і відчуття надійності. Для осягнення свого призначення Діві допоможе Зодіакальний Ангел-хранитель Кадміїл. Він направить по вірному шляху і нагородить інтуїцією.

ТЕРЕЗИ

   За правим плечем представника знака Терези стоїть Ангел міри і врівноваженості, а за лівим - примхливий Демон настрою. Демон сіє сумнів у справах, в почуттях, у коханні, в партнерах, в друзях. Цей дух настроює і спокушає Терезів пограти з людьми на їх почуттях і слабостях, красиво тримати їх на відстані, бути розважливими і корисливими. Це також вельми кокетливий Демон, що спонукає жінок вічно спокушати і обманювати чоловіків. Ангел міри може зробити Терезів прекрасними і душею, і тілом. Дає мир, спокій і впевненість. За здобуттям внутрішньої сили і співчуттями Терезам слід звертатися до зодіакального Ангела-хранителя Барчіілу. У цьому випадку є надія на поліпшення власного життя у найважчих ситуаціях.

СКОРПІОН

   Скорпіон - об'єкт протистояння Демона помсти і Ангела правди. Коли прокидається Зодіакальний Демон Скорпіона, то його мучить підозра, що його всі обманюють. Це викликає сліпу лють, застарілу злість на тих, хто не виправдав надії. Тоді Скорпіон вирішує мстити, або страждає від патологічних ревнощів, особливо до своїх коханих. Це призводить до саморуйнування, поки Скорпіон не почує м'який, застережливий голос Ангела. До Ангела Гавриїла, до одного з найсильніших Ангелів світла, слід звертатися за допомогою у здійсненні кардинальних змін на життєвому шляху Скорпіона. Цей Ангел створює найкращі умови для реалізації задумів.

СТРІЛЕЦЬ

   Стрільцем керує Демон гордовитості і Ангел справедливості. Демон викликає самовпевненість і хизування, гордовитість Стрільця, неприйняття критики і почуття винятковості, яке віддаляє від людей. У глибині душі Стрілець є борцем за справедливість, прагне до чого то більш високого, але при цьому є небезпека дійти до фанатизму. У Зодіакального Ангела-хранителя Стрільця - Адначііла, багато можливостей. Він допоможе здобути незалежність і свободу. Завзяті люди з його допомогою будуть успішні в справах та кар'єрному зростанні.

КОЗЕРІГ

   Козеріг знаходиться під заступництвом Ангела міцності і витривалості, але є ласою здобиччю Демона холоду і байдужості. Демон холоду прокидається тоді, коли Козеріг розчаровується або якщо його використовували, зрадили, відштовхнули. Злий дух змушує ігнорувати прохання людей і думати тільки про себе, через що душа немов черствіє і темніє. Ангел міцності - це внутрішній голос Козерога, який навпаки, робить його надійним, вірним, турботливим. За допомогою і заступництвом в нових, незвичайних починаннях Козерогові слід звертатися до зодіакального Ангела-хранителя Камбііла.

ВОДОЛІЙ

   Водолій - об'єкт боротьби між Демоном відчуження та Ангелом дружби. Вони сусідять у душі Водолія, з одного боку є співчуття і теплота у відносинах, з іншого наплювацьке ставлення до оточуючих, переоцінка себе і власних можливостей. Демон відчуження намагається відштовхнути від Водолія людей, які бажають йому добра чи люблять. Водолію слід цінувати дружбу і любов, інакше він ризикує залишитися на самоті. Водолій, як ніхто інший, має потребу в спілкуванні з природою, щоб поповнити свої енергетичні запаси і відновити сили. Злитися воєдино з природою і навколишнім світом допоможе Зодіакальний Ангел Катетіл.

РИБИ

   Риби можуть бути як обласкані Ангелом любові, так і загублені Демоном пороків. Риби - дуже суперечлива особистість. То плете інтриги, зло і жорстоко реагує на нанесені образи, то пірнає в озеро різноманітних спокус і навіть розпусти, шукає джерела сумнівних насолод у вигляді алкоголю чи наркотиків. При цьому Рибам дуже близький Ангел любові та безмежного жалю, це Ангел нового часу, голос якого варто почути, і якого так не вистачає сучасній людині. Зовнішнє зачарування, привабливість і чарівність, успіх в любовних справах і в кар'єрі знаходиться через Зодіакального Ангела Егалмііла, але Рибам цей Ангел здатний дати набагато більше і земних, і духовних благ.
Класс!

Календар

Гороскоп
Loading...

Зробити безкоштовний сайт з uCoz